Dołączył(a): 2015-05-21, 13:06

Postprzez Agrafka2010 » 2015-05-21, 13:10

Dla kogo?

Program warsztatu zaprojektowany został z myślą o osobach, które rozważają lub planują swoją pracę w obszarze pomagania – chcą zajmować się psychoterapią, pomocą psychologiczną, czy interwencją kryzysową. Zapraszamy studentów i absolwentów psychologii oraz kierunków pokrewnych, psychologów i pracowników służb społecznych chcących poprzez intensywny proces własnego doświadczania odpowiedzieć sobie na ważne pytania dotyczące swoich zasobów potrzebnych w tej pracy.
Wyjazd będzie okazją dla wszystkich tych, którzy intuicyjnie czują, że chcą pracować z ludźmi i pragną połączyć wakacyjny wypoczynek z ważnym doświadczeniem osobistym i interpersonalnym.

Być może nadal szukasz odpowiedzi na pytanie czy zawód psychologa to właściwa droga dla Ciebie? A może pragniesz wzmocnić swoją motywację i nabrać energii na dalsze etapy tej drogi? Odkryć nowe aspekty tego wymagającego zawodu ale też odpowiedzieć sobie na ważne kwestie z nim związane? Obalić mity, uzyskać wskazówki?

Co?

Kameralna (do 9 osób) grupa terapeutyczna zawierająca elementy treningu interpersonalnego, ćwiczenia umiejętności budowania kontaktu i relacji terapeutycznej, empatycznej komunikacji, wykorzystywania osobistych zasobów i pracy z emocjami.

Stawiamy na osobiste doświadczenie jako sposób budowania kompetencji. Naszym celem jest, by każdy uczestnik wyjazdu nie tylko dowiedział się, ale przede wszystkim doświadczył czym dla niego jest bycie w roli osoby pomagającej.

Zaplanowaliśmy 25 godzin zegarowych intensywnych, ale też dostosowanych do potrzeb uczestników grupy, zajęć. W bezpiecznych warunkach stworzymy okazję do budującej wymiany pomiędzy uczestnikami grupy.

Procesy grupowe mają pomóc:

- w dowiedzeniu się jak możemy być postrzegani w roli terapeuty

- w zrozumieniu swoich reakcji na zachowania innych

- w zaobserwowaniu w jaki sposób i dlaczego wchodzimy w relacje z różnymi osobami

- w zrozumieniu jak doświadczenia z przeszłości wpływają na relacje z innymi

- w radzeniu sobie z trudnymi emocjami

Dla chętnych odbędzie się seminarium poświęcone praktycznym aspektom rozwoju w kierunku pracy terapeutycznej.

Gdzie?

W malowniczej mazurskiej wsi Maróz (koło Olsztynka). Przytulny, położony na uboczu pensjonat do wykorzystania tylko dla potrzeb naszej grupy stworzy komfortowe warunki zarówno do pracy warsztatowej jak i chwil wakacyjnego wypoczynku.

Zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami. Na miejscu domowa kuchnia, zieleń, cisza i wszystko co potrzebne, żeby otworzyć się na nowe doświadczenia.

Zobacz więcej: http://mazuryazyl.pl

Kiedy?

Do wyboru jeden z dwóch terminów:

Od poniedziałku do środy – 20 – 23 lipca
Zaczynamy w poniedziałek o godz 16:00, a kończymy obiadem w środę o 13:00.

Od piątku do poniedziałku – 24 – 27 lipca
Zaczynamy w piątku o godz 16:00, a kończymy obiadem w poniedziałek o 13:00

Za ile?

Proponujemy Wam :

Czterodniowy pobyt w mazurskim pensjonacie nieopodal jeziora
Trzy noclegi w pokojach z łazienkami
Pełne wyżywienie : śniadanie, dwudaniowy obiad z deserem, kolacje
25 godzin zegarowych warsztatu terapeutycznego prowadzonych przez dwójkę psychoterapeutów
Integrację przy ognisku
Piękną scenerię
GRATIS Dla chętnych: seminarium „Praktyczne wskazówki jak zostać psychoterapeutą”
Certyfikat potwierdzający udział w zajęciach
Całość : przy zapisie do 20 maja 847 zł

Po tym terminie 947 zł

** istnieje możliwość zakwaterowania w pokoju jednoosobowym (dodatkowo +100zł)

Dojazd we własnym zakresie. Korzystających z pociągu lub autobusu możemy odebrać z dworca w Olsztynku.

Jak się zapisać?

Wyślij wypełniony formularz na adres: twojpsycholog2@gmail.com

Jeśli masz pytania/ wątpliwości zapraszamy do kontaktu!

Tel. 733-56-33-11

Powrót do Kursy i szkolenia

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości