Szkolenie "Redagowanie tekstów naukowych..."

Dołączył(a): 2015-07-15, 23:03
Lokalizacja: Wrocław

Szkolenie "Redagowanie tekstów naukowych..."

Postprzez Exante » 2015-11-28, 22:14

Exante TC zaprasza do udziału w:
Konferencji Szkoleniowej „Redagowanie tekstów naukowych – publikacje naukowe w teorii i praktyce”

23-24.04.2016 – Warszawa, 2 DNI (16h)

W trakcie szkolenia będą omawiane kwestie natury organizacyjno-merytoryczno-formalnej pisania tekstów naukowych. Szkolenie pozwoli na udoskonalenie warsztatu pisarskiego. Uczestnicy pozyskają wiedzę na temat reguł publikowania tekstów naukowych w czasopismach krajowych i zagranicznych oraz monografiach.

Konferencja składa się z dwóch części (teoretycznej i warsztatowej).

ADRESACI KONFERENCJI: studenci, doktoranci, pracownicy naukowi, osoby zainteresowane publikowaniem tekstów naukowych.

CENA: 850 zł brutto, 2 dni (16 godzin)

Opłata konferencyjna uwzględnia: uczestnictwo w konferencji i warsztacie, materiały konferencyjne, przerwy kawowe, obiad (x 2), certyfikat uczestnictwa (na życzenie), opiekę powarsztatową (do miesiąca od wydarzenia)

Szkolenie tworzy 7 sesji tematycznych. Szczegółowy program dostępny jest na stronie wydarzenia w zakładce „Program i zakres tematyczny”: exante.com.pl/konferencje-warszawa/

Powrót do Kursy i szkolenia