Szkolenia dla nauczycieli, pedagogów?

Posty: 12
Dołączył(a): 2012-11-13, 14:47

Szkolenia dla nauczycieli, pedagogów?

Postprzez Dorotka » 2012-11-13, 15:09

Gdzie w Krakowie są organizowane szkolenia dla nauczycieli i pedagogów? Czy takie szkolenia są płatne? Jeśli tak to bardzo bym prosiła o podanie ceny?

Doradca reklama
 
Posty: 652
Dołączył(a): Cz sty 05, 2009 8:29 am

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017
Posty: 24
Dołączył(a): 2013-11-19, 23:09

Re: Szkolenia dla nauczycieli, pedagogów?

Postprzez mixmix » 2013-11-19, 23:31

Oczywiscie, jak każde inne szkolenia te są takze płatne. Niestaty na terenie Poslki zdobywanie wiedzy sporo nas kosztuje:(

Posty: 5
Dołączył(a): 2015-01-09, 10:58

Re: Szkolenia dla nauczycieli, pedagogów?

Postprzez genia » 2015-01-09, 11:13

Jak ktoś pracuje w oświacie, to warto zrobić sobie szkolenie z ochrony danych osobowych w tej branży. Przynajmniej będzie się na pewno wiedziało, co można, a co nie, a nie tylko klepało formułki o ochronie, a potem czytało oceny na forum klasy. Miałam taki przypadek, gdzie nauczyciele pomimo upomnień robili coś takiego, aż w końcu jakiś uczeń czy rodzic to zgłosił do GIODO i nauczyciel miał kłopoty. Sama więc wolę dmuchać na zimne i upewnić się, co ta ustawa naprawdę oznacza. Zrobiłam sobie szkolenie on-line w Coach inc. i przynajmniej wiem co i jak.

Posty: 99
Dołączył(a): 2015-02-23, 14:09

Re: Szkolenia dla nauczycieli, pedagogów?

Postprzez ohggii » 2015-04-08, 11:03

widziałam dużo szkoleń i kursów na portalu rekrutcyjnarewolucja.pl , polecam wejść :)

Posty: 10
Dołączył(a): 2016-07-11, 13:45

Re: Szkolenia dla nauczycieli, pedagogów?

Postprzez Flipoo » 2016-12-27, 17:53

Soyer organizuje bardzo wiele szkoleń dla nauczycieli i pedagogów. Ja u nich zaliczyłam już terapię ręki, dobrego startu i integracji sensorycznej. Szkolenia mają naprawdę dobre. Dużo teorii a jeszcze więcej praktyki.

Posty: 3
Dołączył(a): 2015-11-17, 14:51

Re: Szkolenia dla nauczycieli, pedagogów?

Postprzez papryka » 2016-12-30, 14:47

Hej, a czy ktoś może się podzielić opinią o kursach organizowanych przez firmę http://orke.pl/szkolenia/611 ? Przyjaciółka szuka opcji na jakieś ciekawe szkolenie, chce zacząć 2017 rozwijaniem umiejętności i znalazła takie interesujące ją oferty właśnie na te stronie, ale zawsze to warto poznać opinie kogoś, kto może już ma je za sobą :) W ogóle, jak czesto Waszym zdaniem należałoby robić takie szkolenia żeby być wciąż na czasie z nowymi metodami nauczania, nowymi sposobami budzenia zainteresowania w dzieciakach itp? Teraz jednak szkoła przeżywa sporą reformę, mam na myśli coraz więcej technologii i uczniów, którym chyba coraz ciężej po prostu spokojnie wysiedzieć w ławkach, chyba kursy doszkalające będą musiały stać się rutyną dla nauczycieli, co?

Posty: 10
Dołączył(a): 2017-01-26, 23:36

Re: Szkolenia dla nauczycieli, pedagogów?

Postprzez cinsza » 2017-01-26, 23:43

witaj papryka. niestety nie znam tych kursów, nigdy nie brałam w nich udziału. myślę jednak, że warto skorzystać w celu zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. może też Cię zainteresuje szkolenie organizowane przez warszawską szkołę CBT odnośnie dzieci cierpiących na zespół Tourette'a. Wejdź sobie na ich stronkę, tam doczytasz wszelkie szczegóły. Dodam, że mają oni jako jedyni w ofercie podręcznik i zeszyt ćwiczeń dla dzieci z tikami

Posty: 6
Dołączył(a): 2017-01-23, 14:40

Re: Szkolenia dla nauczycieli, pedagogów?

Postprzez mazia35 » 2017-01-31, 10:48

http://bhpsokrates.pl/kursy-pedagogiczne

DOJEŻDŻAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU


Kursy pedagogiczne Zakopane, Wisła, Kraków, Bielsko - Biała, Częstochowa, Katowice, Świętochłowice, Mysłowice, Chorzów, Gliwice, Zabrze , Zgorzelec

KURS PEDAGOGICZNY DLA WYKŁADOWCÓW POZASZKOLNYCH FORM KSZTAŁCENIA - DLA WSZYSTKICH GRUP ZAWODOWYCH

Zapraszamy na LI edycję kursu pedagogicznego dla wykładowców pozaszkolnych form kształcenia w formie stacjonarnej lub samokształcenia kierowanego

KURS PEDAGOGICZNY DLA INSTRUKTORÓW PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU

Zapraszamy na LI edycję kursu pedagogicznego dla instruktorów praktycznej nauki zawodu w formie stacjonarnej lub samokształcenia kierowanego

http://bhpsokrates.pl/cennik

Posty: 6
Dołączył(a): 2017-01-23, 14:40

Re: Szkolenia dla nauczycieli, pedagogów?

Postprzez mazia35 » 2017-01-31, 11:30

http://bhpsokrates.pl/kursy-pedagogiczne

OFERTA LIMITOWANA- obowiązuje tylko od 27 stycznia do 03 lutego 2017 r.


ZGŁASZAJĄC SIĘ NA KURS PEDAGOGICZNY E-MAILOWO Z WYPEŁNIONYM FORMULARZEM I POTWIERDZENIEM WPŁATY Z WPISANYM KODEM W WIADOMOŚCI E-MAILOWEJ - KP0217

PŁACISZ ZA KURS PEDAGOGICZNY TYLKO 500 zł brutto (w formie samokształcenia kierowanego)

Posty: 9
Dołączył(a): 2017-02-16, 18:27

Re: Szkolenia dla nauczycieli, pedagogów?

Postprzez Juka » 2017-10-31, 11:31

A teraz coś ciekawego się pojawiło?

Następna strona

Powrót do Kursy i szkolenia



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość