Jak zdobyć pracę? Warsztaty

Dołączył(a): 2013-12-12, 15:16

Jak zdobyć pracę? Warsztaty

Postprzez Czas Na Mnie » 2013-12-12, 15:51

Wszystkich studentów, absolwentów oraz osoby, które nie wiedzą, jak poradzić sobie na rynku pracy, zapraszamy na nasze warsztaty "Jak zdobyć pracę?"

Najbliższe warsztaty odbędą się w sobotę, 14 grudnia o godzinie 10:00 w Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza, ul. Postępu 17a w Warszawie.

Warsztaty poprowadzi trener, długoletni praktyk zarządzania, Krzysztof Sroczyński.

- Obecnie najczęściej szukamy pracy za pośrednictwem ogłoszeń rekrutacyjnych w prasie i w Internecie. Tymczasem mniej niż 9% zatrudnionych otrzymuje pracę w wyniku tego typu działań. Czy masz świadomość, że istnieje wiele innych metod poszukiwania pracy?
- Czy wiesz, że tylko jedno na blisko 1500 wysłanych CV zostaje zaakceptowane i skutkuje zatrudnieniem?
- Czy znasz powody, dla których pracodawca miałby odrzucić wspomniane 1499 podań o pracę i zainteresować się właśnie Tobą?
- Czy znając te powody, potrafisz je skutecznie wykorzystać?
- Czy wiesz, jakie umiejętności posiadasz, jak je zwykle wykorzystujesz i jak mogą one z korzyścią zapracować dla Ciebie u konkretnego pracodawcy?

Na wszystkie te pytania (jak i wiele innych) odpowiemy na naszym szkoleniu. Gorąco zapraszamy!

Więcej informacji: http://www.czasnamnie.pl/szkolenia/jak-zdobyc-prace/

Pozdrawiamy.

Powrót do Kursy i szkolenia

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości