Indywidualny Kurs Języka Angielskiego

Posty: 1
Dołączył(a): 2020-03-04, 19:35

Indywidualny Kurs Języka Angielskiego

Postprzez Eduhouse » 2020-03-04, 19:39

Oferujmy platformę językową, która łączy klientów z Polski z native speakerami z Indii. Lekcje odbywają się przez komunikator internetowy (Skype lub Hangout) i mają charakter indywidualny. Nauczyciele wpisują swoją dostępność poprzez stronę internetową przez którą klient może wybrać preferencyjny termin. Płatność następuje przez stronę w czasie rejestracji lekcji.

Nasi nauczyciele wykorzystują autorską metodę nauczania polegającą na mówieniu całkowicie po angielsku w bezstresowych warunkach, czasem w zabawny sposób. Dzięki temu zminimalizują Państwo czas osiągnięcia zadowalających zdolności językowych.

Aktualnie oferujemy trzy rodzaje usług:
Luźna Rozmowa” - czas trwania - 0.5 godziny. - cena 25 zł. Usługa polega na luźnej rozmowie na dowolny temat z nauczycielem. Można użyć tego serwisu aby poćwiczyć słownictwo lub po prostu porozmawiać z nauczycielem aby poradzić się na czym powinni się Państwo skoncentrować w pierwszej kolejności. Ten serwis polecamy w szczególności osobom, które wybierając się za granicę chcą przypomnieć język, lub osobom, które sami organizują swoją edukację językową i potrzebują partnera do rozmów.
Praca Domowa” - czas trwania - 1 godzina - cena 50zł. Ten serwis polega na pomocy w pracy domowej. Nauczyciel przećwiczy z Państwem wybrany temat i pomoże odrobić pracę domową.
Recenzja Pracy” - czas trwania: 2 godziny (1 godzina na recenzję, 1 godzina na omówienie pracy) - cena 100zł. Wykupując tę usługę wybrany nauczyciel sprawdzi Państwa pracę (np. wypracowanie, przentację, itp.). Nauczyciel wykorzysta 1 godzinę na sprawdzenie pracy, a w czasie drugiej godziny w wybranym przez Państwa terminie, nauczyciel omówi z Państwem swoją recenzję. Polecamy ją osobom, które mają pracę do sprawdzenia np. praca domowa z angielskiego, prezentacja na konferencje, tekst na stronę internetową itp.

Nauczyciele nie mówią po polsku, jednakże są przygotowani do nauczania nawet początkujących osób. Jeżeli ktoś dopiero zaczyna, konwersja będzie odbywać się w odpowiednio wolym tempie.

Posiadamy promocyjne ceny w przypadku zakupu więcej niż jednej godziny.
Szczegółowy opis projektu oraz strona przez którą można zakupić usługę znajduje się tutaj: https://i-angielski.com Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z informacjami na stronie, z regulaminem serwisu, oraz naszą polityką prywatności (zgodną z RODO). Oferujemy płatność za pośrednictwem popularnych serwisów płatności: Stripe (Karty Kredytowe), PayPal, i Przelewy24. Sposób rezerwacji lekcji opisany jest na podstronie https://i-angielski.com/jak-zarezerwowac/. Rejestracja następuje automatycznie bez konieczności kontaktowania się z administracją serwisu. Podana cena ma charakter promocyjny i zostanie podniesioma w najbliższym czasie.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt emailowy, lub wiadomość na Skype lub Hangout.
Email i Hangout: help@eduhouse.eu
Skype: live:.cid.16a2ae4392315c35

Życzymy miłych lekcji.

Doradca reklama
 
Posty: 652
Dołączył(a): Cz sty 05, 2009 8:29 am

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Powrót do Kursy i szkolenia 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość