Dzień otwarty w Warszawskiej Szkole Fotografii i Gafiki Projektowej

W programie:

PRZEGLĄD PORTFOLIO
12.00 – 13.30 K. Żebrowska, E. Morgunov, M. Szal
Przegląd portfolio skierowany jest do doświadczonych fotografów, kandydatów do wyższych szkół artystycznych, oraz do pasjonatów dopiero rozpoczynających swoją przygodę z fotografią i grafiką. Przegląd prac to przede wszystkim okazja do spotkania i rozmowy z profesjonalistami, zawodowymi fotografami, fotoedytorami oraz galerzystami, którzy ocenią zaprezentowane zdjęcia. Taka konfrontacja z profesjonalistami pozwala obrać właściwą drogę twórczą.

OTWARTE PRACOWNIE
13.30 – 15.00

Studio fotograficzne - zawodowy sprzęt oświetleniowy, jakiego używają nasi uczniowie podczas zajęć zaprezentuje Maciej Szal, który przybliży pracę z modelką w fotografii portretowej.

Studio fotograficzne – Małgorzata Mikołajczyk przedstawi różne techniki oświetleniowe: światło zastane, światło studyjne, mieszanie różnych typów źródeł światła. To prawdziwa prezentacja zawodowej fotografii ilustracyjnej.

Pracownia komputerowa – Karol Bagiński z pasją opowie o profesjonalnym retuszu zdjęć, zarządzaniu kolorem i prawidłowym przygotowaniu pliku do druku, pokaże także możliwości skanera do skanowania negatywów.

O PASJI FOTOGRAFOWANIA – wykład dr hab. Mariana Schmidta
15.00 – 16.30

Fotografia jako sposób na życie. O przygodach fotograficznych, wrażliwości na otaczającą nas rzeczywistość i umiejętności komponowania kadrów opowie Dyrektor Warszawskiej Szkoły Fotografii i Grafiki Projektowej dr hab. Marian Schmidt.
Dla wszystkich uczestników Dnia Otwartego przygotowaliśmy prezent w postaci albumu fotograficznego: „Rumunia: kraj przyjaznych ludzi” oraz kupony rabatowe na naukę w naszej Szkole.

Więcej info:https://www.facebook.com/wsfoto

Powrót do Kursy i szkolenia

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości