Do wszystkich studentów chcących osiągnąć sukces!

Dołączył(a): 2014-02-24, 18:28

Do wszystkich studentów chcących osiągnąć sukces!

Postprzez HaiHaiz » 2014-03-04, 19:59

Na wykład pana Kołtysia trafiłem pierwszy raz przypadkowo na uczelni. I muszę przyznać, że w żadnym razie nie była to stracona godzina. Dowiedziałem się sporo o sposobie myślenia ludzi bogatych oraz ludzi sukcesu. Poznałem także podstawy psychologii biznesu. Po tym wykładzie zapisałem się na szkolenie „Jak zostać milionerem w Polsce”, które również okazało się strzałem w dziesiątkę. Następnym ciekawym szkoleniem, na które się wybieram to „Zasady Sukcesu” – szkolenie specjalnie przygotowane dla studentów. Przykładowe tematy, które zostaną omówione na szkoleniu:
-jak nie zmarnować najpiękniejszych lat Twojego życia pędząc w beznadziejnym wyścigu szczurów w którym ludzie zamieniający czas na pieniądze z góry są skazani na niepowodzenie,
-jak nie dać się wpędzić we współczesny system niewolnictwa biorąc kredyt na 30-40 lat,
-jak zrealizować swoje marzenia nim wmówią Ci, że to nie jest dla Ciebie możliwe,
-jak działają pieniądze i jak sprawić, aby one pracowały na Ciebie i dla Ciebie,
(dokładny program oraz zapisy na stronie: http://koltys.pl/szkolenie/zasady-sukcesu-students-only-non-profit-project/).

Gdyby ktoś postanowił zapisać się na szkolenie polecam zrobić to jak najszybciej, zazwyczaj miejsca rozchodzą się bardzo szybko.

Ps. Z tym kodem rabatowym „6KNTZH” dostaniecie 10% zniżki na szkolenie.

Powrót do Kursy i szkolenia

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości