Bierzesz kredyt? sprawdź swój ranking w BIKu

Lokalizacja: Iława

Bierzesz kredyt? sprawdź swój ranking w BIKu

Postprzez tafena » 2020-05-17, 19:26

Sprawdź swój ranking i historię w BIKu

Odmówili Ci kredytu czy pożyczki? A może zamierzasz wziąć większy kredyt?
Żeby uniknąć przykrych niespodzianek z odmową, sprawdź najpierw jaką masz historię w BIK, czyli w Biurze Informacji Kredytowej.

Wszystkie banki, a także większość firm pożyczkowych sprawdza swoich klientów w BIK. W bazie BIK znajdują się informacje o Twoich aktualnych zobowiązaniach finansowych, które spłacasz regularnie, ale również tych powstałych zaległościach, nawet bardzo dawnych. Czasami w BIKu na skutek błędu w przepływie informacji znajdują się informacje o zobowiązaniach, które już dawno spłaciłeś.

Poznaj swoją historię w Biurze Informacji Kredytowej!
Zarejestruj się na stronie internetowej i złóż wniosek o Twój indywidualny raport BIK. Dowiesz się jakie dane o Tobie widzą instytucje finansowe! Upewnisz się, że nie masz zobowiązań, o których nie wiesz lub o których nie pamiętasz!

Wejdź na stronę i pobierz indywidualny raport:

www.raporty.info.pl

-------------------------------
Obrazek
Jeśli potrzebujesz pożyczki online 24/7, pożyczki w 5 minut przez internet to zapraszam serdecznie na www.sprytnepozyczki.pl :-)

Powrót do Kredyt studencki