Wpłyń na swoją karierę zawodową i zgarnij iPada

Dołączył(a): 2013-05-27, 06:24

Wpłyń na swoją karierę zawodową i zgarnij iPada

Postprzez MJCC » 2013-11-18, 15:02

Firma MJCC zaprasza studentów krakowskich Uczelni: Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, UJ, AGH oraz Politechniki Krakowskiej do udziału w badaniu pracodawców. Już dzisiaj zadbaj o swoją przyszłą karierę zawodową – oceń potencjalne miejsca pracy i wyraź swoje oczekiwania. Zyskaj realny wpływ na miejsca, w których w przyszłości możesz rozwijać swoją karierę i zwiększ szansę, że trafią do Ciebie idealne oferty pracy!

Dlaczego warto?

Twój głos pozwoli pracodawcom lepiej zrozumieć Twoje aspiracje zawodowe i stworzyć lepsze miejsca pracy dla takich osób, jak Ty.
Ty natomiast, w zamian za czas poświęcony na wypełnienie badania, otrzymasz szansę na wygranie atrakcyjnych nagród – jednego z trzech iPadów. Badanie jest całkowicie anonimowe, a wypełnienie ankiety zajmie Ci ok. 10 min.

Aby wziąć udział w badaniu, kliknij w link: http://questionpro.com/t/AKWNvZQIw6
Bardzo dziękujemy i życzymy licznych sukcesów zawodowych!