SPEED DATING w Krakowie :)

SPEED DATING w Krakowie :)

Postprzez speedi012 » 2013-11-05, 13:28

SPEED DATING – każdy o nim słyszał, ale jeszcze nie każdy go spróbował:)

Speed dating w Krakowie organizujemy już od ponad 3 lat. Chodzi tu o to, aby pewnego wieczoru do nas przyjść, wyluzować się od nauki i pracy i zająć się poznawaniem nowych osób… W skrócie – 15 kilkuminutowych randek jedna po drugiej. W ciągu 2 godzin poznasz więc studentki/studentów geografii, biologii, prawa, budownictwa, socjologii, medycyny, geodezji, informatyki, arabistyki, florystyki, matematyki itp.… Bo przychodzą do nas studenci z niemal wszystkich Krakowskich uczelni.

W telegraficznym skrócie wygląda to tak, jak na naszym filmiku z jednego ze spotkań:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HTOZmb-7UOs

Nie chcemy pisać o poznaniu miłości życia, bo przecież wcale nie o to tak naprawdę chodzi w speed datingu (choć czasem się to zdarza, jako efekt uboczny dobrej zabawy:)! ). Chodzi o to, aby przyjść, spróbować czegoś niecodziennego, spędzić miło czas i stworzyć nowe kontakty. A co z tego wyjdzie dalej, to już w Twoich rękach…

Kalendarz spotkań i zapisy na:

www.speed-dates.pl

Zapraszamy! Świetna zabawa… Gwarantowana!!! :D

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: SPEED DATING w Krakowie :)

Postprzez karino » 2014-03-10, 02:34

Tylko pytanie - czy na takim speed datingu można znaleźć miłość swojego życia, czy można kogoś dobrze poznać? To chyba pasuje do tego pędu życia obecnego i ja jestem na nie.

Postprzez Ania25 » 2014-04-24, 22:07

Ja kiedyś byłam. Było, hihihi, zabawnie :) Miłości zycia nie znalazłam, ale fajnie się bawiłam!

Postprzez Borek » 2015-03-09, 15:57

Nigdy nie byłem na speed datingu zazwyczaj korzystałem z portali randkowych takich jak http://royal-choice.net według mnie bardzo fajna sprawa ale niestety miłości nie udało mi się znaleźć. Jak z osobami na takich imprezach da się kogoś fajnego zaleźć, czy te kilka minut to nie mało aby kogoś nawet pobieżnie poznać? Ogólnie jakie są wsze wrażenia?

Postprzez alicjama » 2015-03-19, 22:24

ja bylam na takich randkach organizowanych przez ZARANDKOWANI.PL BYLO SUPER !!!! poznłam wielu fajnych ludzi, atmosfera była meeega luzna ! ja akurat bylam w Krakowie ale organizuja w róznych maistach !! polecam ! speed date jest super !!!!!!

Powrót do Kraków