Rolniczy czy Jagielońka ? :D

Rolniczy czy Jagielońka ? :D

Postprzez bbodzio11 » 2014-07-10, 12:36

Hej!
właśnie zobaczyłem wyniki naborów na uniwersytety i dostałem się na kilka kierunków na Jagielońskim (geografia, geologia) i Rolniczym (gospodarka przestrzenna, inżynieria środowiska i Zarządzanie produktem z Logistyką)
generalnie waham się pomiędzy Geografią na Jagielońskim oraz Gospodarką na Rolniczym.
Na geografii mam specjalizację gospodarka przestrzenna tylko że licencjacką a na Rolniczym Inżyniera z gospodarki przestrzennej i nie wiem co wybrać bo z jednej strony Inżynier wiadomo w przyszłości lepiej teoretycznie ale Jagieloński może dać mi więcej szans nawet jeśli chodzi o erazmusa i inne projekty.
Proszę o pomoc w doradzeniu do soboty bo w niedzielę 13 lipca już muszę jechać do krakowa aby w pon złożyć papiery !
z góry dziekuje! :D