Rezygnacja ze studiów, pomoc w dokonaniu wyboru !

Rezygnacja ze studiów, pomoc w dokonaniu wyboru !

Postprzez szymek98761 » 2014-08-03, 03:42

kurwica- niech ją ślak trafi.
Witam, mam problem ze swoją edukacją i liczę na pomoc. Rocznik 92', skończyłem technikum
handlowe, następnie zrobiłem sobie Gap Year i pracowałem m. in. za granicą. Rok później
zacząłem studia na Politechnice Krakowskiej, kierunek Transport wydział Mechaniczny. Aktualnie jestem
po roku studiowania, teraz w wakacje pracuję w Holandii po czym wracam i kontynuuję studia.
Niestety coraz bardziej zaczynam się zastanawiać czy jest sens, w Holandii spotkałem się
z kilkoma osobami m. in. po 5-letnich studiach na Katolickim Un. w Lublinie - Ekonomia którzy za nie
mogli znaleźć pracy w Polsce i skończyli w Holandii w szklarni.. Po co mi to wszystko skoro
po 5 latach studiów skończe jak oni ? Co o tym myślicie ?
W głowie pojawiły mi się różne opcje, np.
- studiować dalej ten transport a jednocześnie uczyć się i poprawić maturę z matematyki w 2015
po czym złozyć papiery na AGH kierunek Górnictwo i Geologia, na transporcie wziać sobie dziekanke
a po roku zastanawiać się co dalej(bo obu kierunków jednocześnie pewnie nie dam rady pogodzić aczkolwiek
szkoda tych dwóch lat na Politechnice)
- pozostać na tym transporcie i zacząć robić różnego rodzaju praktyki itp w celu zwiększenia
szans na pracę

Liczę na pomoc, najgorsze jest to(a może to powinno mnie motywować), że nie mogę wykonywać ciężkiej pracy
fizycznej za sprawą chorego kręgosłupa.
liczę na sugestie co Wy w takim wypadku zrobilibyście

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Powrót do Kraków