Rekrutacja w AMA FILM SCHOOL TRWA!

Posty: 4
Dołączył(a): 2014-10-20, 13:27

Rekrutacja w AMA FILM SCHOOL TRWA!

Postprzez Akademia Multi Art » 2014-10-20, 13:30

Ruszyła II jesienna rekrutacja do AMA Film School w Krakowie. Ostatnie wolne miejsca na rok szkolny 2014/2015 na kierunki: Filmowy, Podyplomowy Kurs Operatorski, Produk-cja Filmowa, Scenariopisarstwo, Aktorstwo filmowe i Video&DSLR.


KIERUNEK FILMOWY

To 3-letni, 6 semestralny kurs realizacji filmowej pod kątem reżyserii lub sztuki operator-skiej. Ciężar zajęć położono na kształcenie praktyczne, przygotowujące do zawodu fil-mowego. Po pierwszym roku słuchacze wybierają specjalizację: reżyseria lub sztuka ope-ratorska.

Zapisy na kierunek trwają do 7 listopada
http://akademiamultiart.pl/kierunki/kierunek-filmowy/

KIERUNEK PRODUKCJA FILMOWA

To roczny, dwu semestralny kurs, w nowoczesny sposób przygotowujący studentów do pracy producenta filmowego. Podczas zajęć poznają profesjonalne techniki kreowania produktu audiowizualnego - od momentu jego powstania, aż do skutecznej sprzedaży. Kierunek ten przygotowuje do pracy producenta filmowego w sposób kreacyjny, dając również podstawy umiejętności organizacji produkcji filmowej.

Zapisy na kierunek trwają do 14 listopada
http://akademiamultiart.pl/kierunek-produkcja-filmowa/

PODYPLOMOWY KURS OPERATORSKI

To jedno semestralny kurs sztuki operatorskiej, przygotowujący na poziomie zaawanso-wanym do dalszej kontynuacji studiów filmowych lub też samodzielnej pracy operator-skiej. Kurs przeznaczony jest dla absolwentów AMA oraz innych szkół: filmowych, arty-stycznych, plastycznych i fotograficznych. Wymagany średni stopień zaawansowania operatorskiego.

Zapisy na kierunek trwają do 14 listopada
http://akademiamultiart.pl/kierunki/podyplomowy-kurs-operatorski/

KIERUNEK SCENARIOPISARSTWO

To roczny, dwu semestralny kurs, przygotowujący studentów do pracy przy filmie fabular-nym, serialu oraz formacie dokumentalnym. Kurs kończy się przygotowaniem autorskiego scenariusza wybranej przez słuchacza formy filmowej. Zaletą kierunku jest możliwość praktycznej realizacji tekstów i obrócenia ich w formę filmową na innych kierunkach w AMA.

Zapisy na kierunek trwają do 7 listopada
http://akademiamultiart.pl/kierunki/kierunek-scenariopisarstwo-2/


KIERUNEK AKTORSTWO FILMOWE

To roczny, dwu semestralny kurs aktorstwa filmowego, obejmujący pracę z kamerą, specy-fikę pracy na planie zdjęciowym, współpracę z reżyserem i operatorem. Absolwenci kursu są w pełni przygotowani do pracy w filmie i telewizji. Kurs przeznaczony jest zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych aktorów.

Zapisy na kierunek trwają do 7 listopada
http://akademiamultiart.pl/kierunki/kierunek-aktorstwo-filmowe/

VIDEO & DSLR

To jedno semestralny kurs przybliżający technikę i technologię filmowania lustrzankami, oraz podstawy sztuki operatorskiej wraz z profesjonalną obsługą kamer video. Kurs prze-znaczony jest dla wszystkich pasjonatów VDSLR oraz operatorów kamery. Zajęcia przy-gotowują do pełnego korzystania z techniki VDSLR na poziomie zaawansowanym.

Zapisy na kierunek trwają do 7 listopada
http://akademiamultiart.pl/kierunki/dslr-school/

Więcej szczegółów pod adresem strony internetowej: www.akademiamultiart.pl
Zapraszamy do ZAPISÓW!
AMA FILM SCHOOL.

Doradca reklama
 
Posty: 652
Dołączył(a): Cz sty 05, 2009 8:29 am

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Powrót do Kraków 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości