PRACA Specjalista ds. Sprzedaży (student/-ka) - KRAKÓW

Posty: 3
Dołączył(a): 2016-02-02, 13:56

Postprzez JOANNAK » 2016-02-04, 11:09

Sieć sklepów z herbatą i kawą Five o'clock poszukuje pracownika do punktu sprzedaży w Centrum Handlowym M1 Kraków
na stanowisko:
Specjalista ds. Sprzedaży (student/-ka)
Opis stanowiska:
-profesjonalna obsługa klienta według właściwych standardów
-aktywna sprzedaż specjalistycznych produktów w oparciu o zdobytą wiedzę
-budowanie pozytywnego wizerunku marki
-realizacja założonych planów sprzedażowych

Od kandydatów oczekujemy:
-chęci do zgłębiania wiedzy z zakresu herbat i kaw
-motywacji i kreatywności
-posiadania statusu studenta
-znajomości języka angielskiego w stopniu podstawowym
-zaangażowania w wykonywane obowiązki
-umiejętności pracy w grupie
-dyspozycyjności
-łatwości nawiązywania kontaktów

Oferujemy:
-szkolenia dot. wiedzy o herbatach i kawach oraz technik sprzedaży
-możliwość rozwoju zawodowego
- grafik dostosowany do zajęć na uczelni

Osoby zainteresowane/spełniające nasze warunki prosimy o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem i listem motywacyjnym na adres: krakow@fiveoclock.com.pl

Informujemy, iż będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.
Załączniki
!cid_4ABA5078AF7D4A38B9062F585C707F6B@AspireE15.jpg
!cid_4ABA5078AF7D4A38B9062F585C707F6B@AspireE15.jpg (4.81 KiB) Przeglądane 1024 razy

Doradca reklama

Posty: 652
Dołączył(a): Cz sty 05, 2009 8:29 am

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość