Oferta pracy: Konsultant telefoniczny

Dołączył(a): 2014-08-07, 11:32

Oferta pracy: Konsultant telefoniczny

Postprzez AP Uniapol » 2015-04-24, 08:38

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. poszukuje osób zainteresowanych pracą w branży telekomunikacyjnej na stanowisku Konsultanta telefonicznego.

Poszukujemy osób posiadających dobrą dykcję oraz umiejętności interpersonalne, mile widziane doświadczenie w sprzedaży.

Oferujemy stałe wynagrodzenie + system prowizyjny, profesjonalne szkolenie i pakiety bonusowe na siłownie/fitness.

Miejsce pracy znajduje się w Krakowie.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aktualnej aplikacji na adres e-mailowy krakow@uniapol.pl lub za pośrednictwem naszej strony internetowej: http://uniapol.com/szukasz-pracy/oferty-pracy-z-polski/?ref=1866