Mechanika i Budowa Maszyn zaocznie

Mechanika i Budowa Maszyn zaocznie

Postprzez DuGi » 2014-08-09, 16:35

Witam!
Mam kilka pytan przed rozpoczeciem studiow na AGH. Kierunkiem ktory jako jedyny mnie w zyciu interesuje to mechanika i budowa maszyn.
Oprocz dosc duzej motywacji i pasji to samochodow i maszyn mam pewne watpliwosci jesli chodzi o moja osobe poniewaz obawiam sie ze nauka na wyzszej uczelni mnie przerosnie.
Zjazdy sa krotkie wyklady intensywne i dlugie. Czlowiek wszystkiego nie spamieta i przyjezdza do domu a tu nie wiadomo w co rece wlozyc.
Gdzie mozna znalezc pomoc, pomoce naukowe, wsparcie w sytuacji gdy nagle matematyka i fizyka staja sie czarna magia?
Jakich ksiazek uzywac by moc sie podeprzec w tej dziedzinie. Czego uczyc sie juz teraz by miec latwiej to wszystko pojac?
Nie boje sie przedmiotow typowo pamieciowych ale juz mnie raz przerosla grafika inzynierska (ale z winy ****** wykadowcy).
Wiele trzeba i chcialbym zrobic sam. Jaka postawe przyjac przed tym kierunkiem by go nie zawalic?
Dodam ze bardzo mi zalezy na tych studiach. Bede wdzieczny za wszelkie rady. Pozdrawiam!

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości