Inżynieria środowiska AGH, po inż. energetyki

Posty: 2
Dołączył(a): 2016-09-11, 20:46

Inżynieria środowiska AGH, po inż. energetyki

Postprzez aris25 » 2016-09-13, 20:46

Witam.

Jak ktoś był w podobnej sytuacji albo wie coś na ten temat, to bardzo prosiłbym o jakieś informacje :).
Otóż, przedstawię krótko moją sytuację. Obecnie jestem absolwentem studiów I stopnia na kierunku Energetyka. Teraz zastanawiam się nad podjęciem studiów II stopnia, i tutaj mam kilka pytań. Czy gdybym chciał zmienić nieco kierunek i odbić na inżynierię środowiska, to czy jest to praktycznie wykonalne? Nie chodzi mi tutaj o kwestię wiedzy, i egzaminów wstępnych, bo to jest do przejścia, chodzi mi w zdecydowanej części o ewentualne różnice programowe, czy ktoś ma jakieś informację na ten temat? Bo jak się domyślam za nadrabianie różnic programowych NA STUDIACH ZAOCZNYCH, płaci się. Dlatego chciałbym mniej więcej wiedzieć czy energetyka w znaczącym stopniu się różni od inż. środowiska? Pisałem do dziekanatu ale odpowiedzi są raczej pobieżne, na zasadzie że "dziekan wyznaczy ew. zakres materiału itp,, wszystko fajnie ale chciałbym wiedzieć mniej więcej czy ten zakres będzie mnie "kosztował" 1,2,3 tys. albo przeliczając na czas, 1,2 sem. nadrabiania dodatkowego.

Uczelnia jaka wchodzi w grę to AGH i wydział Górnictwa i Geoinżynierii -> inż. środowiska. Ponieważ uparłem się niejako na AGH, to niestety ale chcąc kontynuować poniekąd zakres z I stopnia (czy. wentylacja, klima itp.) to z oferty AGH studiów zaocznych pozostaje mi tylko ten kierunek na tym wydziale.

Bardzo proszę o jakieś informację. Dzięki z góry :)

Doradca reklama
 
Posty: 652
Dołączył(a): Cz sty 05, 2009 8:29 am

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Powrót do Kraków



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość