Internet, pandemia i opinie studentów

Dołączył(a): 2020-06-24, 13:45

Internet, pandemia i opinie studentów

Postprzez promocjazdrowia » 2020-06-24, 13:59

Zapraszamy wszystkich studentów studiów dziennych w Polsce do udziału w badaniu dotyczącym uwarunkowań zachowań informacyjnych i postaw wobec pandemii COVID-19.

Badanie realizuje Zakład Promocji Zdrowia i e-Zdrowia UJCM w Krakowie w ramach współpracy 40 ośrodków badawczych z całego świata. W badaniu wzięło już udział ponad 26 000 studentów z innych krajów. Liczymy, że także w Polsce znajdzie się duża grupa studentów, którzy wypełnią kwestionariusz ankiety.

Kwestionariusz zawiera pytania o korzystanie z informacji dotyczących pandemii COVID-19 w Internecie, o postawy i zachowania zdrowotne, obawy dotyczące przyszłości oraz podstawowe informacje społeczno-demograficzne. Udział w badaniu jest anonimowy. Wypełnienie kwestionariusza ankiety nie powinno zająć więcej niż 15-20 minut.

Aby wziąć udział w badaniu, uruchom link:

Zakład Promocji Zdrowia i e-Zdrowia COVID-Health Literacy Consortium
Instytut Zdrowia Publicznego WNZ UJCM