Gdzie można pracować po informatyce

Re: Gdzie można pracować po informatyce

Postprzez pilokot » 2015-10-31, 18:51

Po pierwsze praktyki na studiach, potem tylko szybciutko do dobrej pracy i nie ma problemów. Studenci/absolwenci informatyki są teraz niemal rozrywani przez firmy z branży i nie tylko, ale warto zauważyć, że to są dobrzy studenci. Nie warto się w to bawić, jeżeli w planie mamy przesiedzenie studiów, "a potem jakoś to będzie".
[url=http://www.butyrobocze.com.pl]półbuty[/url]

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Postprzez aniwo » 2015-12-11, 11:36

Dokładnie jak napisał pilokot - pracodawcy nie interesuje gdzie studiowałeś ale co potrafisz.

Dlatego pomimo corocznego wysypu informatyków firmy mają trudności ze znalezieniem pracowników. Liczą się posiadane umiejętności a nie ocena na dyplomie (nawet najlepszej uczelni).

Postprzez mirooplotek » 2015-12-29, 09:38

według mnie, a z nam to z doświadczenia, ważniejsze od ocen są praktyki. jak pójdziesz do pracodawcy i powiesz, że odbyłeś np. 10 praktyk to zupełnie inaczej się prezentujesz. Dzięki temu jesteś bardziej wiarygodny, pokazujesz, że masz zadatki na dobrego pracownika.

Postprzez goska96 » 2016-01-06, 16:13

Możesz np wdrażać różne oprogramowania informatyczne do dużych firm. To jest mega opłacalne i coraz więcej firm chce takie systemy u siebie. Wiem, bo mój szef niedawno stąd http://simple.com.pl/produkty/simple-erp/korzysci/ wdrażał systemy i był bardzo zadowolony.

Postprzez Rolljo » 2016-09-01, 11:04

Sam po informatyce też zastanawiałem się, co robić, miałem okres dość intensywnego freelancingu. Ale zostałem dłużej w Codete, bardzo fajna atmosfera, mozna się sporo nauczyć, traktują po ludzku, jest nawet relax room. O zarobkach chyba nie muszę pisać ;)

Poprzednia strona

Powrót do Informatyka