Czy student kiedyś przesadził z alkoholem?

Re: Czy student kiedyś przesadził z alkoholem?

Postprzez Lewiksa » 2016-03-15, 11:43

Nigdy w życiu nie widziałem pijanego studenta, a już tymbardziej na wykładach - to bardzo niestosowane zachowanie i niegodne miana studenta... A tak na serio, to niektórzy wykładowcy czasami zalecają, żeby ktoś powrócił do domu odpocząć bo jak to delikatnie ująć można "Wyglądają dosyć niewyraźnie".

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Postprzez benek21 » 2016-09-16, 12:29

Student, który nigdy nie przesadził z alkoholem nie może siebie nazywać studentem. Bo co to za studnia, kiedy człowiek nie zaszaleje. Bawmy się póki możemy, dopóki jesteśmy młodzi, żeby na stare lata było co wspominać i co opowiadać. Oczywiście upijanie się do nieprzytomności to powinien być przypadek a nie celowe działanie ;)

Postprzez Baśka1992 » 2016-09-17, 18:20

Oj mi wiele razy zdarzało się zabalować, choc to co robia moi rówieśnicy to przekracza wszelkie granice. W ostatni weekend robilismy wielka impreze, z której mało co pamiętam, jedynie tyle, że kolega przyniósł alkomat alkohita x60 i sprawdzaliśmy kto ma więcej promili po każdym kieliszku wódki. Było zabawnie, nie sądziłam, że aż taka miekka jestem w tym, no cóż :mrgreen:

Postprzez Joanna11K » 2017-11-30, 07:59

A próbowaliście 2KC? Ja żałuję, że odkryłam go tak późno. Ile to razy męczyłam się dzień po imprezach. Dla tych co nie wiedzą – to środek na kaca, który łagodzi skutki wypicia alkoholu. Spróbujcie, to naprawdę działa. Stosuje się go przed, w trakcie i po spożywaniu alkoholu.

Poprzednia strona

Powrót do Imprezy