Turystyka i Rekreacja w Gdańsku ( zaocznie)

Dołączył(a): 2014-11-11, 21:23

Turystyka i Rekreacja w Gdańsku ( zaocznie)

Postprzez Madzia3519 » 2014-11-11, 21:39

Cześć Wszystkim :P
Od czerwca mieszkam w Gdańsku. Poszłam na studia zaoczne na administrację , ponieważ muszę pracować . Straciłam pracę i nie stać mnie na dalsze studiowanie , poza tym poszłam na studia -żeby studiować bo babcia chciała i dziadek .. więc poszłam żeby im smutno nie było bo wychowywali mnie . Niestety wybrałam kierunek byle jaki i okazało się że jest nudny , zajęcia od 8 do 19 .. dojazd w jedną stronę 1h więc 2h dojazd plus zajęcia prawie 12 h... masakra nuda na maxa , inni się cieszą a mnie to nudzi , chcę zrezygnować studiuję w Wyższej szkole zarządzania w Gdańsku. I moje pytanie czy mogę zrezygnować na lajcie ?.
I pytanie jak w temacie co sądzicie o tym kierunku TiR ktoś studiował jest ciężko ?. Pracuję więc mam ograniczony czas na naukę... Pomóżcie.