Fundacja Archaeologica szuka wolontariuszy!!!

Posty: 1
Dołączył(a): 2013-06-27, 09:07

Fundacja Archaeologica szuka wolontariuszy!!!

Postprzez F.Archaeologica » 2013-06-27, 09:08

Fundacja Archaeologica rozpoczęła nabór 8 wolontariuszy do udziału w szkoleniach w ramach realizowanego projektu:”Silna organizacja narzędziem w ochronie dziedzictwa archeologicznego” dofinansowanego ze środków krajowego Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich finansowanego ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Fundacja Archaeologica rozpoczęła swoja działalność w 2012 roku. Z woli Fundatorów Fundacja od samego początku współpracuje z Instytutem Archeologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, a wśród osób zaangażowanych w jej działania znajdują się absolwenci oraz pracownicy tego Instytutu.

Fundacja wspiera prowadzenie badań archeologicznych i prac konserwatorskich zarówno na obszarze Polski jak i poza jej granicami. Pomaga we wdrażaniu nowoczesnych metod poszukiwawczych, badawczych, konserwatorskich i restauratorskich. Podejmuje działania mające na celu ochronę ogólnoświatowego dziedzictwa kulturowego.

Do ważnych zadań należy również wspieranie młodych badaczy stojących u progu kariery naukowej, a także rozwijanie współpracy pomiędzy archeologami oraz specjalistami z zakresu nauk pomocniczych w kraju jak i za granicą. Istotną częścią działalności Fundacji jest upowszechnianie w społeczeństwie wiedzy z zakresu badań archeologicznych, ich rezultatów oraz ochrony dziedzictwa kulturowego.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronach:
www.archaeologica.pl
www.facebook.com/FundacjaArchaeologica

Doradca reklama
 
Posty: 652
Dołączył(a): Cz sty 05, 2009 8:29 am

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Powrót do Forum studentów UJ 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości