Czy na Uniwersytecie Jagielońskim jest medycyna?

Czy na Uniwersytecie Jagielońskim jest medycyna?

Postprzez Puperek » 2012-09-21, 20:12

Nie chce mi się już dzisiaj szukać po internecie, dlatego wolę założyć temat tutaj. Jest tam jakiś wydział medyczny? Niebawem będę startował na uczelnię wyższą, a UJ słynie raczej z dobrej opinii, może to przekona mojego ojca, żeby nie wysyłał mnie za granicę.

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: Czy na Uniwersytecie Jagielońskim jest medycyna?

Postprzez Karolina » 2013-03-13, 12:27

Powiedz swojemu ojcu że absolutnie nie ma takiej potrzeby żebyś musiał wybierać się za granice na kierunek medyczny bo w Polsce na Uniwersytecie Jagielońskim jest taki kierunek i z tego co wiem cieszy się bardzo dobrą renomą i zainteresowaniem studentów:D

Re: Czy na Uniwersytecie Jagielońskim jest medycyna?

Postprzez jan_czerski » 2014-03-26, 09:07

jest. Wydział Lekarski UJ to jeden z czołowych wydziałów kształcących lekarzy w kraju (według rankingów). Jako jego absolwent moja opinia może wydawać się mało obiektywna, ale prawda jest taka, że doświadczyłem tam wiele - od fenomenalnych lekarzy-wykładowców po koszmarne ilości tandetnych zajęć z równie tandetnymi wykładowcami, które zapychały terminarz. Na pewno in plus WL UJ jest dostęp, bardzo bezpośredni, do topowych specjalistów w medycznych działkach - serio, jest tu kilkadziesiąt nazwisk, które trzęsą polską medycyną. I najfajniejsze jest to, że są to najczęściej mentorzy - podchodzisz, zagadasz, załatwisz staż, wiele rzeczy. fajowsko.

Powrót do Forum studentów UJ