Ciekawe szkolenie dla psychologów i studentów

Posty: 2
Dołączył(a): 2015-10-14, 09:43

Ciekawe szkolenie dla psychologów i studentów

Postprzez malgorzata002 » 2015-10-14, 09:51

Polecam ciekawe szkolenie dla wszystkich chcących pracować z dziećmi i młodzieżą! Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży realizowane w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

STUDIUM skierowane do studentów, pedagogów, psychologów, nauczycieli i pracowników socjalnych pracujących z dziećmi i młodzieżą w placówkach oświatowych, terapeutycznych, ośrodkach wsparcia dziennego oraz wielofunkcyjnych placówkach opiekuńczo-wychowawczych.

Celem szkolenia jest podnoszenie kompetencji psychospołecznych, niezbędnych w pracy z ludźmi, poszerzenie wiedzy i umiejętności w zakresie prowadzenia warsztatowych zajęć na temat komunikacji, asertywności, profilaktyki uzależnień i przeciwdziałaniu agresji, a także szeroko pojętej pomocy psychologicznej w pracy z dziećmi i młodzieżą.


ROCZNE SZKOLENIE skoncentrowane na zdobywaniu praktycznych umiejętności diagnostycznych, możliwości rozumienia problematyki podopiecznych oraz oferowania adekwatnej interwencji z zakresu socjoterapii, psychoedukacji oraz psychoprofilaktyki dzieci i młodzieży, a także organizacji pracy świetlic i ośrodków socjoterapeutycznych oraz poradni psychologiczno-pedagogicznych. Kurs umożliwia zdobycie certyfikatu socjoterapii PTP oraz rekomendacji trenerskich PTP.

Krakowskie Centrum Psychodynamiczne stara się o wpisanie na listę placówek i ośrodków prowadzących kształcenie ustawiczne w formach pozaszkolnych Małopolskiego Kuratorium Oświaty, co umożliwia awans zawodowy w placówkach oświatowych.

szczegóły na www.kcp.krakow.pl

Doradca reklama
 
Posty: 652
Dołączył(a): Cz sty 05, 2009 8:29 am

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Powrót do Forum studentów UJ 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość