Transport, lotnictwo, perspektywy

Transport, lotnictwo, perspektywy

Postprzez Mleczny » 2014-03-28, 12:51

Witam, jestem na kierunku transport ( akutalnie 2gi semestr). Zdałem 1szy bez większych problemów. Jedyne co mnie zastanawia to czy nie wybralem sobie zbyt łatwego kierunku -> co za tym idzie slabszych perspektyw pracy. Studiuje na Politechnice Lubelskiej. Tutaj specjalności zwiazane z transportem na 2gim stopniu studiów są bardzo ograniczone. Transport to taki ogolny kierunek. Uczę sie tu wszystkiego. Na dalszych semestrach bede musial obrać sobie przedmioty, które chce mieć. Nie jestem pewien czy chce być jakimś marnym logistykiem, których jest multum i żaden nie ma pracy( wiadomo trzeba sie zakrecic i wiedziec wiele o swojej specjalnosci zeby cos osiagnac). Stawiam sobie od poczatku tylko pytanie co to jest takiego transport lotniczy. Czy moze obrac sobie cos zwiazane z lotnictwem na reszte semestrow i przeniesc sie na drugi stopien studiow np do Warszawy ( gdzie jest wydzial transportu ).
To bedzie logistyka powietrzna? Nie wiem jak to nazwac. Chyba nie bede uczyl sie o silnikach w samolotach aby zostac stewardessem.

Ogolnie: Interesuje mnie jak wysoko moge sie dostac i osiagnac z mojego aktualnego kierunku ( czy poprostu zwalilem i wszystko przepadlo :D ), i co zrobić zeby sie w tym celu ukierunkować.

Pozdrawiam i z góry dziękuje.

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Powrót do Forum ogólne