POMOCY ! Odwołanie od skreślenia z listy studentów

POMOCY ! Odwołanie od skreślenia z listy studentów

Postprzez Shysha » 2014-04-03, 20:05

POMOCY ! Dostałam pismo o skreśleniu z listy studentów i boję się strasznie :( jestem na 3 roku studiów, piszę pracę licencjacką, mam też drugi kierunek, psychologię, wieczorowo. Miałam przedłużenie sesji do 17. marca (na psychologii do 28. marca), bo przez półtora miesiąca chorowałam na mononukleozę - zresztą wciąż jestem pod opieką lekarską i muszę chodzić na wizyty do szpitala. Ominęły mnie dwa pierwsze tygodnie zajęć, bo wciąż byłam na zwolnieniu, byłam hospitalizowana i musiałam łącznie zaliczyc 5 egzaminów no i parę kolokwiów, zebrać wpisy, itp. Kartę na psychologii oddałam 3 dni po terminie, a na podstawowym kierunku trochę ponad 2 tygodnie po terminie. Przez chorobę ominęła mnie normalna sesja, ferie, poprawkowa i te 2 tygodnie zajęć. Boję się tego, że mnie ostatecznie skreślą... i gdyby to była moja wina, to bym może i to przełknęła, ale to naprawdę była wyjątkowa i ciężka sytuacja:( Czy ktoś miał kiedyś podobne zdarzenie? Możecie mi jakoś pomóc?
Po tym miesiącu zaliczania wszystkiego wpadam już chyba w nerwicę, wiec proszę o jakąkolwiek pomoc :(

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Powrót do Forum ogólne