Letnie Praktyki Badawcze IBS PAN

absolwent_krk

Re: Letnie Praktyki Badawcze IBS PAN

Postprzez absolwent_krk » 2013-04-09, 16:49

Super, dzięki za wyjaśnienie wątpliwości - w takim razie nie ma co czekać, tylko siadam i szykuję aplikację :)

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017
kasia_nowak

Postprzez kasia_nowak » 2013-04-10, 10:34

Zachęcona bardzo pozytywnymi opiniami wysłałam zgłoszenie ;-) szybko otrzymałam odpowiedź z dalszymi krokami rekrutowania, otrzymałam ankietę, którą dziś wysłałam. Czy orientujecie się ile zadań jeszcze przede mną? nic nie otrzymałam w sprawie prac pisemnych??

Kupsztal

Postprzez Kupsztal » 2013-04-10, 13:47

Czy moglibyście podać przykład zadania jakie może nas spotkać podczas kwalifikacji?

absolwent_krk

Postprzez absolwent_krk » 2013-04-10, 23:30

Jeśli można wiedzieć takie rzeczy, to dołączam się do prośby przedmówcy. Aplikację już przygotowuję i tak, ale miło byłoby wiedzieć, czego się spodziewać :)

futerkowiec

Postprzez futerkowiec » 2013-04-11, 12:22

Ja rok temu miałam wybrać jakieś elementy, następnie uzasadnić wybór. Ale nie pamiętam, czego to dotyczyło, na pewno któregoś z zadeklarowanych przeze mnie działów. Albo - co należy zrobić w przypadku danej sytuacji. Nie były to zadania typu policz całkę, wymagały wiedzy ogólnej, nie specjalistycznej.

absolwent_krk

Postprzez absolwent_krk » 2013-04-11, 17:18

Aha, czyli rzeczywiście praca pisemna. Czy były jakieś ograniczenia na jej objętość? typu nie więcej niż x stron/słów?

futerkowiec

Postprzez futerkowiec » 2013-04-12, 13:55

Tak, to były prace pisemne. Limity były, z tego co pamiętam na ilość znaków. I bardzo ważne jest zapisanie pliku zgodnie z wytycznymi - niby pierdoła, a może decydować o przyjęciu na praktyki.

kwilik

Postprzez kwilik » 2013-04-12, 14:43

Ile mniej więcej osób brało udział w poprzednich latach w praktykach?

nonparametric

Postprzez nonparametric » 2013-05-15, 22:12

Na tegoroczne Praktyki zostały już ostatnie wolne miejsca! Radzę nie zwlekać tylko szykować zgłoszenia, bo warto :)

Poprzednia strona

Powrót do Forum ogólne