Moja zagwostka

Moja zagwostka

Postprzez Roksana98 » 2018-04-29, 18:23

Witajcie jestem tu nowa znalazłam się tutaj przez pewną dziewczynę którą poznałam przez 6obcy(Wiktorio z Gdańska jeśli to czytasz i mnie kojarzysz napisz pw) to mój pierwszy post żałuje, że tak późno założyłam konto bo obserwowałam wątki na tutaj już kilka lat w sumie.
Dzisiaj na zajęciach dodatkowych profesor pytał się nas czy ktoś popiera niezależne media a jeśli tak to jakie to są media.
Po czym puścił takie nagranie pewnego redaktora radiowego(?) którego nie chciał zdradzić imienia (pewnie wiedział, że zaczniemy szukać w necie) kazał spisać i przeanalizować błędy
Wszyscy milczeli ponieważ narazie pytanie nie jest jeszcze na naszym poziomie, nawet największy kujon(w sensie najmądrzejszy z nas nie dał rady tego uargumentować)

"Efekt obrotowy szybkoobrotowego talerza z dużą masa szybkoobrotowej masy powoduje wyjście z naszej przestrzeni, co z kolei powoduje załamanie grawitacji co z kolei powoduje załamanie zasady D'alemberta"

Ja i inni byliśmy bardzo zaskoczeni, ja go na przykład uwielbiam bo to jest dziwny człowiek gdzie w kubku widzi zawsze dwa dna czasem trzy;
Jak narazie analizowaliśmy zadania a tutaj taka "praca domowa" może chodziło mu o spytanie się któregoś z innych procesorów
Proszę o analizę tego co tu jest źle, nie chce żadnego źródła czy domniemywań skąd pochodzi to nagranie (druga i trzecia grupa pewnie już ma)
Bardzo mnie interesuje to
Całuski :* pozdrawiam

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: Moja zagwostka

Postprzez Terka » 2018-05-16, 12:46

Zasada d’Alemberta

Zasada d'Alemberta - sposób ogólnego sformułowania praw ruchu dla układu punktów materialnych, których ruch ograniczony jest więzami holonomicznymi dwustronnymi. Z zasady d’Alemberta można wyprowadzić równania Lagrange’a pierwszego rodzaju. Na czanach znany jako memes używany przez anonów śledzących radyjka.
Geneza

Mem sam w sobie jest cytatem Kloda z orgonitów (nk która to była audycja). Natomiast cytat sam w sobie jest przedstawieniem debilizmu gierapa i braku wiedzy na tematy na które sie wypowiada. Anony używają go w postaci cytowania poszczególnych fragmentów, przerabiania całej pasty, albo robienia webmów uwzględniających oryginał
Tekst

[...] i właśnie przez ten efekt obrotowy szybkoobrotowego talerza, dużego, z dużą masą... szybkoobrotowej masy, powoduje wyjście z naszej przestrzeni, co skutkuje zmniejszeniem grawitacji, co skutkuje z kolei, załamaniem Zasady d'Alemberta! Hehehh teraz nie, a Zasada d'Alemberta nie będę wam czytał... eeee to są... yyyym yyy... to są rzeczy skomplikowane nie

https://szonarchive.pw/wiki/Zasada_d%E2%80%99Alemberta

Powrót do Fizyka