Nowe studia IIstopnia po angielsku-Ecology & Evolution na UJ

Nowe studia IIstopnia po angielsku-Ecology & Evolution na UJ

Postprzez Justyna K » 2014-01-11, 22:14

Witam na forum :)

W moim instytucie, na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, zostaną w przyszłym roku otwarte nowe studia II stopnia (SUM), Ecology and Evolution. Właśnie zaczyna się pierwsza rekrutacja na nie, i chcielibyśmy dotrzeć z informacją do jak największej liczby potencjalnych zainteresowanych. Do rozpoczęcia studiów jest wymagane ukończenie studiów I stopnia, osoby będące w tej chwili na ostatnim roku licencjatu będą mogły aplikować w kolejnych turach rekrutacji. Wszystkie informacje o kierunku są na stronie: http://www.ecoevo.uj.edu.pl/ Tutaj będą się pojawiały też informacje o kolejnych rekrutacjach. Studia są w całości prowadzone po angielsku, ale poza tym to normalne studia 2 stopnia, stacjonarne, bezpłatne dla studentów z Polski (dla osób, dla których jest to pierwszy kierunek, oczywiście).
Jeśli chodzi o studiowanie na tej uczelni i w tym instytucie, to polecam, i jako osoba, która sama tam studiowała, chętnie odpowiem na ewentualne pytania :)
Będę wdzięczna za "podawanie dalej" tej informacji :)