Formatowanie, edycja tekstów, prac inżynierskich, magisterskich itp.

Dołączył(a): 2019-02-01, 15:15

Formatowanie, edycja tekstów, prac inżynierskich, magisterskich itp.

Postprzez formatowanieprac » 2019-02-01, 15:22

Napisałeś już pracę dyplomową, ale Word nie chce z Tobą współpracować? Formatujesz swoją pracę, a tekst ciągle się przemieszcza tam, gdzie nie powinien? Spis treści i bibliografia nie chcą się wygenerować, a tabele i wykresy nie chcą się zmieścić na stronie? A może wymagania uczelni dotyczące formatowania są zbyt skomplikowane?

Dobrze trafiłeś!

Formatuję prace dyplomowe (licencjackie, inżynierskie, magisterskie, doktorskie); CV, wszelkie inne dokumenty.

W skład formatowania wchodzą:
- formatowanie tekstu głównego (wielkość i krój czcionki, interlinia, wyjustowanie);
- marginesy;
- nagłówki, stopki;
- rozdziały, podrozdziały;
- przypisy dolne;
- generowanie spisów tabel, wykresów, zdjęć, bibliografii;
- formatowanie wyglądu tabel, wykresów;
- wypunktowania, numerowanie;
- usuwanie pojedynczych liter na końcu wiersza.

Formatuję wszystkie elementy, które zawarte są w wymogach.

Sformatowana praca będzie gotowa do druku. Po zakończeniu zlecenia otrzymasz pracę zapisaną w dwóch formatach: PDF oraz DOC/DOCX (format Worda).

Koszt usługi formatowania pracy zależy od kilku czynników takich jak
- ilości stron pracy;
- ilości tabel, wykresów, rysunków, równań itp.;
- wytycznych dotyczących formatowania.

Ze względu na te czynniki, każde zlecenie jest inne i do każdego podchodzimy indywidualnie. Przyślij nam swoją pracę z wytycznymi, a my po zapoznaniu się z nią prześlemy przybliżoną wycenę (końcowy koszt zależy też od ilości stron, które praca będzie miała po sformatowaniu).

Czas wykonania usługi wynosi standardowo 48 godzin (w wielu przypadkach są to 24 godziny –w zależności od ilości zleceń). W czasie obron (czerwiec-wrzesień) terminy ustalamy indywidualnie.

Napisz do nas, jeżeli:
- potrzebujesz pracy na wczoraj;
- potrzebujesz jednego elementu, np. spisu treści, bibliografii, tabeli, wykresu itp. (od 10zł).
Cenę ustalimy indywidualnie.

Zapraszam na moją stronę: www.formatowanie-prac.pl
oraz do kontaktu e-mail: kontak@formatowanie-prac.pl

Powrót do Życie studenckie