Studentka poszukiwana do promocji nowej marki strojów kąpielowych

Dołączył(a): 2016-01-11, 21:51

Studentka poszukiwana do promocji nowej marki strojów kąpielowych

Postprzez Nymphe » 2016-01-11, 21:54

Poszukuję studentki z Warszawy do pomocy przy tworzeniu i wprowadzaniu na rynek nowej marki strojów kąpielowych dla kobiet. Główne obszary pomocy to wsparcie przy wyborze projektów, doradzanie na etapie tworzenia produktu oraz promocja (FB, Instagram, fora tematyczne, targi itd.).
Mile widziane: duża kreatywność, otwartość, pomysłowość, inicjatywa oraz dobra obsługa komputera (znajomość programów graficznych oraz języka tworzenia stron internetowych będzie dużym atutem).
Oferujemy: zdobycie cennych praktycznych doświadczeń w kreowaniu nowego produktu oraz duży wpływ na działalność firmy. Praca początkowo bez wynagrodzenia.
Proszę o przesłanie CV oraz krótkiego opisu w luźnej formie, dlaczego chciałabyś podjąć współpracę na adres: nymphe.sklep@gmail.com do 14 stycznia 2016 roku.