PRACA Asystentka Biura (Biegły j. angielski oraz j. niemiecki)

Posty: 3
Dołączył(a): 2015-06-24, 14:51

Postprzez Jobfinder » 2016-02-16, 14:54

Nasz Klient to prywatny deweloper, posiadający przedstawicielstwa w Austrii, Rumunii, Czechach i Warszawie. Przez ostatnie 25 lat, firma realizowała projekty jako Inwestor i Generalny Wykonawca. Do swojej nowej siedziby poszukuje osoby na stanowisko:

Asystentka Biura (Biegły j. angielski oraz j. niemiecki)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref: WSK16SBRE

Zakres obowiązków:

• Prowadzenie bieżącej komunikacji zarządczej, handlowej, marketingowej i administracyjnej w języku angielskim, niemieckim i polskim,
• Prowadzenie dokumentacji i korespondencji związanej z działalnością firmy,
• Samodzielne prowadzenie powierzonych projektów,
• Prowadzenie kalendarza,
• Współpraca z innymi działami,
• Organizacja spotkań.

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
• Wykształcenie wyższe,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
• Biegła znajomość obsługi komputera w tym Pakietu MS Office,
• Zdolność do nauki i podejmowania nowych wyzwań,
• Bardzo dobra organizacja pracy,
• Wysoka kultura osobista,
• Samodzielność, multizadaniowość.

Oferujemy:
• Rozwojowe, dynamiczne, zgrane środowisko pracy w międzynarodowej organizacji,
• Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
• Praca na pełen etat na umowie o pracę,
• Godziny pracy 8.30 (9.00) – 16.30 (17.00)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl
Prośba o dodanie w temacie wiadomości nr ref: WSK16SBRE

Prośba o umieszczenie na CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Doradca reklama

Posty: 652
Dołączył(a): Cz sty 05, 2009 8:29 am

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość