Dołączył(a): 2016-02-07, 15:37

Re: poszukuję szkoły albo osoby która podszkoli w angielskiego w dwa lata do perfekcji

Postprzez Turyn88 » 2016-02-07, 23:16

Myslales nad jezykami swiata? Niedawno sie otworzyli! Szczerze mówiąc w dwa lata kontrolowanej nauki to możńa naprawde wiele zrobić i nie zmarnuj tego czasu. Jeśli o mnie chodzi to uważam że najważniejsze w procesie nauki było indywidualne podejście i czas nativa na porozmawianie ze mną bo jak się cżłowiek przełamie to dopiero ta nauka idzie naturalnie sama zz siebie.

Dołączył(a): 2016-03-03, 09:33

Postprzez Tkamataka » 2016-03-04, 09:02

Świetną ofertę mają w Lingwistycznej Szkole Wyższej http://lingwistyka.edu.pl/studia-wieczorowe/. W trzy lata nauczysz się biegle angielskiego z naciskiem na angielski biznesowy i dodatkowo będziesz miał dokument potwierdzający, bo to są studia, ale trybie wieczorowym. Chodzisz jak na kurs: trzy razy w tygodniu.