Jaki kierunek studiować w Warszawie?

Jaki kierunek studiować w Warszawie?

Postprzez studentka18 » 2013-08-24, 13:20

witam

Jaki kierunek polecacie studiować w Warszawie?
jest tutaj coś specjalistycznego, coś super??

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: Jaki kierunek polecacie w Wawie?

Postprzez madziox » 2013-09-28, 15:52

Ja polecam Dziennikarstwo i komunikację społeczną w Społecznej Akademii Nauk na Łuckiej, bo sama to właśnie będę studiować :lol: Hehe :) A tak na poważnie, to w Warszawie jest wiele ciekawych kierunków studiów. Nie wiem, jak z państwowymi, ale w tej mojej uczelni jeszcze trwa rekrutacja, więc nawet sierpniowi maturzyści mogą sobie znaleźc coś fajnego do studiowania.

Postprzez juare » 2013-10-07, 21:25

Ja polecam medycynę na WUM-ie :)
http://www.studiowac.pl -> przewodnik uczniów i studentów po świecie szkół, uczelni i studiów

Postprzez kac-per » 2013-10-08, 13:27

Zależy co kto lubi i w czym jest dobry. Trudno polecić mechatronikę na polibudzie komuś kto jest humanistą :) Czy polonistykę ścisłemu :)

Re: Jaki kierunek studiować w Warszawie?

Postprzez zeffirek » 2014-01-03, 18:15

Madziox też mam takie zdanie :) a sama również studiuję na SAN w Warszawie dziennikarstwo i jest naprawdę spoko. Sporo pracuję, więc zależało mi by studiować zaocznie. No i wykładowcy też są ok, nie marudzą, że coś się od nich chce, tylko spokojnie tłumaczą. I robię to co lubię i studiuję w miejscu, gdzie traktują mnie jak człowieka a nie jak problem :)

Postprzez kara20 » 2014-08-05, 22:07

to zależy od Twoich zainteresowań, bo możesz pójść na kierunek super ciekawy, wyjątkowy, polecany, ale możesz nie mieć z tym nic wspólnego i okaże się to tylko stratą czasu...

Postprzez jajoanna » 2014-09-29, 15:18

Warszawianie najczęściej wybierają studia prawnicze.
Ale chyba medycyna to jest kierunek na który warto postawić.

Postprzez Nova23 » 2014-10-29, 09:49

Co studiować w Warszawie? Zależy jaka uczelnia Cię interesuje. Chociaż w sumie każdy kieruje się czymś innym, jedni kierunkami a drudzy uczelnią. Ja kierowałam się i tym i tym :D. Postawiłam na Uczelnie Techniczno - Handlową im. H. Chodkowskiej. Wybrałam bezpieczeństwo wewnętrzne, a specjalność zarządzanie bezpieczeństwem państwa. Poszłam na te studia zgodnie z własnymi zainteresowaniami więc, osobiście jestem zadowolona :). Zobaczymy jak to będzie po ukończeniu studiów, jeszcze mi trochę zostało :).

Postprzez helena » 2015-05-08, 08:10

jajoanna napisał(a):Warszawianie najczęściej wybierają studia prawnicze.
Ale chyba medycyna to jest kierunek na który warto postawić.

Bo Warszawa słynie z bardzo dobrego nauczania prawa!
A na medycynę nie wszyscy się nadają, tak samo jak zresztą na prawo.
Bardzo ciężko się w ogóle dostać na takie studia. Nie wiem czy słyszeliście o takim programie pomocnym w nauce do egzaminów na prawo?
Po zalogowaniu się do takiego systemu np. na http://www.sprawnik.pl/e-learning/ posiada się dostęp do 47411 aktualnych pytań testowych opatrzonych pełną treścią podstawy prawnej. Co ciekawsze to system monitoruje systematyczność kandydata: na początku podawany jest termin egzaminu i jego typ, a system rozkłada materiał pod kątem optymalnego nauczania oraz czasu jaki został do egzaminu. Warto się może zainteresować!

Postprzez Mila K » 2015-06-10, 08:27

Wybór kierunku zależy od indywidualnych preferencji. Ja wybieram się na kryminologię i kryminalistykę na Uczelni Techniczno - Handlowej im. H. Chodkowskiej w Warszawie. To nowy kierunek i wydaje się być bardzo ciekawy. Słyszałam wiele pozytywnych opinii o logistyce na UTH ale to już chyba kierunek dla umysłów ścisłych :) Jako humanistka mam nadzieję odnaleźć się na kryminologii :)

Następna strona

Powrót do Warszawa