Wakacje nad Morzem Czarnym

Wakacje nad Morzem Czarnym

Postprzez OdessaMan » 2013-05-30, 18:02

OGŁOSZENIE

Hej! Chcesz ciekawie spędzić wakacje ? Hiszpania, Włochy i Grecja Ci się znudziły ? Masz ochotę na coś nowego ? Mam coś dla Ciebie !
Proponuję wyjazd do Odessy (Ukraina , nad Morzem Czarnym). Oferuję zakwaterowanie w mieszkaniu dwu-trzypokojowym i własną pomoc. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zorganizowania wycieczki na typowo ukraiński step , Krym, Lwów bądź na bliższe obcowanie z naturą na ukraińskim wybrzeżem. Inne wycieczki fakultatywne we własny zakresie.

Koszty wyjazdu :
Wyjazd 4-osobowy ( ceny podana są za jedną osobę )
 2 tygodnie- 300 $ + bilet kolejowy
 3 tygodnie- 400 $ ( włącznie z opłata za rezerwacje i biletem kolejowym w jedna stronę )
 4 tygodnie-500 $ ( włącznie z opłata za rezerwacje i biletem kolejowym w jedna stronę )
Wyjazd 6-osobowy(ceny podane są za jedną osobę )
 2 tygodnie-250 $ +bilet kolejowy
 3 tygodnie - 300$ ( włącznie z opłata za rezerwacje i biletem kolejowym w jedna stronę )
 4 tygodnie- 400 $ ( włącznie z opłata za rezerwacje i biletem kolejowym w jedna stronę )
Plus: ok 1500 hrywien na osobę / na 2 tygodnie + 50 zł ( transport z Polski na Ukrainę)

Kontakt : wakacje.odessa@gmail.com

Powrót do Turystyka i wyprawy studenckie