Szukam współlokatora/współlokatorki na wakacje w Nicei

Dołączył(a): 2014-02-12, 20:35

Szukam współlokatora/współlokatorki na wakacje w Nicei

Postprzez jade.do.nicei » 2014-02-12, 20:36

Jestem tegoroczną maturzystką, od sześciu lat uczę się francuskiego. W czerwcu mam zamiar wyjechać na dwa albo trzy miesiące do Nicei. Chcę wynająć mieszkanie i pracować, a w wolnym czasie zwiedzać Francję i Włochy. Ale przede wszystkim chcę poznać inny świat i nowych ludzi – po prostu przeżyć niesamowitą przygodę!
Szukam osoby, która ma podobne do moich marzenia. Jest dopiero luty, ale ważne jest dla mnie znaleźć kogoś, z kim będę potrafiła się zaprzyjaźnić i z kim będę się świetnie bawić.

Ogłoszenie jest bezterminowe, więc nawet jeśli ktoś odkryje je za 3 miesiące, niech napisze. :)
Płeć bez znaczenia, wiek też – dogadam się bez problemu z każdym, kto nie lubi się nudzić. Preferowane osoby z Warszawy i okolic, żeby łatwiej było się poznać na żywo.

jade.do.nicei@gmail.com
(raczej nie będę zaglądać na forum, także czekam na kontakt mailowy)

Powrót do Turystyka i wyprawy studenckie