Gdzie najlepiej jechać w góry?

Gdzie najlepiej jechać w góry?

Postprzez Gąska » 2012-09-13, 15:24

W Zakopanem jak wiadomo jest dość drogo, poza tym byłam już tam tyle razy, że jakoś nie mam chęci jechać ponownie. Polecacie jakieś inne miejsca, które są równie ciekawe?

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2016

Re: Gdzie najlepiej jechać w góry?

Postprzez Kowal » 2012-09-18, 07:56

Jeszcze masz do wybory całe nasze polskie południe, praktycznie od śląska, po sam wschód, więc na pewno się coś znajdzie. Sudety podobno są fajne.

Postprzez Monia » 2013-02-08, 15:27

Zdecydowanie polecam Podkarpackie - bardzo fajne tereny, może niekoniecznie w samych górach, ale stamtąd już niedaleko. Studiuję w Rzeszowie, więc znam okolice i powiem Ci, że jest tu kilka fajnych miejsc, w których można się zatrzymać. Przykład? Dwór Ostoya w Jasionce pod Rzeszowem - świetne miejsce na weekend, jak i dłuższy pobyt. Można potraktować to jako bazę wypadową i pozwiedzać całą okolicę.

Postprzez Masertiger » 2013-03-25, 13:16

Zdecydowanie polecam Zakopane, chociaż jest tam bardzo dużo turystów i dość drogo to jednak uroki tego miasta są fantastyczne. Portal Zakopedia.pl ma duża bazę noclegową.

Podkarpacie też fajne zwłaszcza Zamek Dubiecko.
http://www.zakopedia.pl/

Postprzez Laluś » 2013-04-19, 10:35

Co ty mówisz Gąska? Nie masz ochoty jechać do Zakopanego? Ja to sobie nie wyobrażam takiego czegoś. Ja powiem szczerze że rok w rok jeżdżę do zakopanego i jeszcze ani raz mi sie to nie znudziło. Jest tam świetne powietrze, cudowne widoki. No coś pięknego:)

Postprzez Ignaś » 2013-08-23, 10:24

A co powiesz na temat Bieszczad? Ja właśnie w tym roku tam byłem, niestety tylko na jeden tydzień bo praca mnie goniła ale polecałbym każdemu. Także jeśli tylko masz ochotę jechać w góry to wybierz Bieszczady:)

Postprzez daria.w » 2014-11-24, 18:32

Ja słyszałam dużo pozytywów na temat Austrii. W tym roku postanowiłam się skusić, bo znalazłam super ofertę na portalu turystykastudencka. W ofercie są codzienne transfery na różne stoki: Moltaler Gletsher (lodowiec), Gerlitzen, Bad Kleinkirchheim, Nassfeld. Dla mnie to super opcja, bo nie lubię się nudzić na jednym. Plus w cenie jest wyżywienie, noclegi itp. Jak wrócę postaram się opisać jak było ;)

Postprzez Baśka1992 » 2014-11-26, 16:28

Ja byłam wiele razy w polskich górach chyba większość już zwiedziłam. W tym roku we ferie chce podbić na nartach góry zagraniczne. Planuje Austrie, znajoma mi poleciła wyżej już wspomnianą turystykestudencką, ponoć mają taniej ten wyjazd, w cenie też 6dniowy skipass, zakwaterowanie, wyżywienie. Aneta też bierze grupke znajomych, mówiła, że mogę się przyłączyć to jako grupa będę mieć jeszcze taniej. Daria wychodzi na to, ze sie spotkamy jesli pojedziemy w tym samym terminie.

Postprzez daria.w » 2014-11-27, 22:38

Baśka1992 napisał(a):Ja byłam wiele razy w polskich górach chyba większość już zwiedziłam. W tym roku we ferie chce podbić na nartach góry zagraniczne. Planuje Austrie, znajoma mi poleciła wyżej już wspomnianą turystykestudencką, ponoć mają taniej ten wyjazd, w cenie też 6dniowy skipass, zakwaterowanie, wyżywienie. Aneta też bierze grupke znajomych, mówiła, że mogę się przyłączyć to jako grupa będę mieć jeszcze taniej. Daria wychodzi na to, ze sie spotkamy jesli pojedziemy w tym samym terminie.

Ooo świetnie! Ja również wybieram się ze znajomymi. W sumie jedna z moich koleżanek, jak się okazało, ma już u nich "kartę stałego klienta", z czego idą kolejne zniżki. Plus zniżki za grupę. Dla mnie to fajna opcja, choć i bez tych zniżek cena jest przystępna. Ja wybieram się w pierwszym terminie. Do zobaczenia - mam nadzieję ;)

A może domek nad jeziorem

Postprzez karOOOl » 2014-12-14, 19:10

A gdzie na sylwestra w góry??? Jest już dość późno ale może macie coś na oku w dobrej cenie? No i oczywiście żeby towarzystwo było młode, bo to różnie bywa :-)

Fajny też jest domek na kaszubach:
www.kaszuby-domek.pl

lub domek na mazurach
www.domek-mazury.pl

Następna strona

Powrót do Turystyka i wyprawy studenckie