Gdzie najlepiej jechać w góry?

Dołączył(a): 2014-09-17, 13:16

Re: Gdzie najlepiej jechać w góry?

Postprzez tarik » 2017-06-23, 20:37

Polskie góry:) teraz to najlepszy wybór. Ja się wybieram w Pieniny:) aparatment blisko Szczawnicy zarezerwowany Ostoja Jaworki blisko wyciąg krzesełkowy i szlaki górskie. Wawoz Homole bardzo blisko. I w góry, A Pieniny są mniej tłoczne niż Tatry. A widoki piękne. I Dunajec jest nasz słynny. Ale są też jeszcze bardziej komfortowe apartamenty przykładowo Pienińska Ostoja.

ranking kont studenckich 2016
Dołączył(a): 2017-06-22, 20:15

Re: Gdzie najlepiej jechać w góry?

Postprzez fugazi » 2017-07-23, 20:17

A może Beskid Żywiecki? Bardzo fajne trasy tam są i nie aż tak uczęszczane przez turystów jak również nie są aż tak trudne. Na przykład takie wyjście na Babią Góre to czysta przyjemność. Ale jednak przed wybraniem się warto odrobinę poćwiczyć żeby potem w połowie trasy nie zostać z bólem nóg. Na przykład proste bieganie czy podciąganie się na drążku na dostępnych na https://www.elajo.pl przyrządach i już będziemy gotowi!

Powrót do Turystyka i wyprawy studenckie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości