Salon urody - Beauty Medica Toruń - Opinie

Salon urody - Beauty Medica Toruń - Opinie

Postprzez laura48mar » 2014-11-04, 12:15

Witam,

znacie salon kosmetyczny z Torunia Beauty Medica? Co o nim uważacie? Na swojej stronie mają sporo informacji o depilacji. Zastanawiam się nad takim zabiegiem, mam już dość tego golenia maszynką...

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: Salon urody - Beauty Medica Toruń - Opinie

Postprzez BLANKA55 » 2015-11-20, 22:27

BEAUTY MEDICA DEPILACJA LASEROWA I KOSMETOLOGIA MEDYCZNA to bardziej gabinet medycyny estetycznej niż kosmetyczka.Dobrze ,że w końcu tam trafiłam.Wcześniej wykonywałam depilację laserem gdzie indziej (o ile to był laser teraz wiem że DEPILACJA PSEUDOLASEROWA IPL to nie laser ,szkoda ,,ze wydałam fortunę a włosy pozostały) w końcu trafiłam do Beauty Medica Palomar Vectus medyczny laser diodowy w Toruniu to najdoskonalszy obecnie amerykański laser na świecie,Przez przypadek się o nim dowiedziałam ogladałam tvn Życie bez wstydu z kliniki doktora Ambroziaka i zaczęłam szukać w Toruniu lub kujawso-pomorskim ,gdzie Palomar Vectus i znalazłam w Beauty Medica .Miałam na prawdę problem leczyłam się wczesniej miałam zespół policystycznych jajników i owłośienie na trwarzy prawie jak facet i depresję .Po zabiegach poszłam z kwiatami dziękuję Pani Aniu zabiegi wykonuje szefowa Beauty Medica ,chodzę bez apaszki teraz robię nogi jestem po 3 zabiegu nie mam około 70% włosków Jeśli to komuś pomoże jak mi to - tylko Beauty Medica depilacja laserowa w Toruniu mogłabym nawet więcej zapłacić, chociaż maja dobre ceny ,ale żeby tam trafić nie gdzie indziej .Podaję telefon 570 950 950 i stronę internetową www.beautymedica.pl :P

Postprzez Jarmila » 2016-11-30, 11:14

Wykonywał ktoś może drenaż limfatyczny i wie mniej więcej jak to wygląda tak w realu, czy rzeczywiście cokolwiek pomaga i czy polecacie jakieś miejsca? Zastanawiam się nad tym http://physio-medica.pl/ Wydaje mi się,że to ciekawy i mało inwazyjny zabieg, który mi na pewno nie zaszkodzi a może pomoże

Postprzez claudia » 2017-06-26, 08:27

Jak w Toruniu to tylko Instytut Medycyny Estetycznej EndoMed - wykonują tam zabieg depilacji przy wykorzystaniu lasera Vectus. Jakie to daje efekty można zobaczyć na tym filmiku https://www.youtube.com/watch?v=27zyT_t1Ce0 Całkowicie bezbolesne i skuteczne. A sam instytut to chyba najlepszy w naszej okolicy.

Powrót do Toruń