Przemówienia publiczne - szkolenie Ewy Wilmanowicz

Przemówienia publiczne - szkolenie Ewy Wilmanowicz

Postprzez joanna_j » 2016-06-02, 11:01

Witam,
marzysz, by pokonać strach przed mówieniem? Chcesz płynnie przedstawiać się nowo poznanym osobom, interesująco opowiadać o swoich pasjach i pracy zawodowej? Pragniesz tworzyć i prowadzić profesjonalne prezentacje naukowe i biznesowe, które otworzą Ci drzwi do dalszej kariery? Ten warsztat może Ci w tym pomóc.

Podczas treningu dowiesz się, jak przygotować proste teksty użytkowe na każdą okazję, przygotowywać prezentacje i przemówienia oraz jak panować nad głosem, mową ciała, a także czasem wystąpienia. Jak płynnie posługiwać się pomocami dydaktycznymi i nawiązywać kontakt z publicznością.

Potem pozostanie już tylko wstać, odważyć się i mówić, by doskonalić swój warsztat!

Prowadząca szkolenie:
Ewa Wilmanowicz – mówca, coach, master NLP

Termin: 14 czerwca 2016 roku, godz. 16:30 – 19:30
Lokalizacja: Toruń, ul. Bulwar Filadelfijski 18, Hotel Bulwar

Bilety do nabycia tutaj: 242945-12.evenea.pl

Pozdrawiam,
Joanna J.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości