Prace MGR, INŻ, Projekty - DROGI, Budownictwo OGÓLNE i ENERGOOSZCZĘDNE

Prace MGR, INŻ, Projekty - DROGI, Budownictwo OGÓLNE i ENERGOOSZCZĘDNE

Postprzez Medialny » 2018-11-14, 16:15

Witam

Jestem absolwentem budownictwa z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym w branży drogowej. Dodatkowo od ponad 6 lat w wolnym czasie regularnie wykonuję różnego rodzaju prace i projekty studenckie.

Zajmuję się pomocą w wykonaniu wybranych tematów prac MGR i INŻ z zakresu budownictwa DROGOWEGO, KOMUNIKACYJNEGO, ENERGOOSZCZĘDNEGO oraz OGÓLNEGO.
Do wykonanych projektów budynku mogę wykonać obliczenia energetyczne (charakterystyka cieplna budynku). Nie wykonuję obliczeń konstrukcyjnych.
Oferuję również pomoc przy wykonywaniu projektów z zakresu drogownictwa (drogi, ulice, nawierzchnie drogowe, odwodnienie, skrzyżowania, węzły itd), komunikacji, budownictwa ogólnego i energooszczędnego (projekty arch.-bud., obliczenia energetyczne)

Jeśli jesteś zainteresowany/a, napisz na adres medialny@poczta.fm lub zadzwoń pod numer 511 713 816.

Tomek