Jaka uczelnia w Toruniu

Jaka uczelnia w Toruniu

Postprzez ekko » 2016-01-26, 13:01

Cześć. Czy ktoś z Was może studiuje w Toruniu? Zastanawiam się nad kierunkiem rachunkowość. Gdzie warto jest Waszym zdaniem to studiować? jaka uczelnię polecacie? Lepsza będzie prywatna czy może pańśtwowa? Z góry dzięki za odpowiedzi :D::::..............

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2016

Re: Jaka uczelnia w Toruniu

Postprzez tomirka » 2016-01-26, 16:12

O widzę,że chcesz iść na mój kierunek ! Powiem Ci,że nie są to na pewno takie proste studia ale perspektywy znalezienia pracy po nich są bardzo dobre tak więc jeśli Cię to interesuje to idź. Praktycznie nie ma po tym bezrobocia. Zdecydowałam sie na studia zaoczne bo chciałam pracować ( nie mam bogatej rodziny :). Studiuję natomiast na Wyższej Szkole Bankowej. Jest to uczelnia prywatna, wcześniej studiowała tam moja znajoma oraz sobie chwaliła. Sama również jestem zadowolona,że zdecydowałam sie na studia właśnie tam. Zajęcia są prowadzone przez osoby na stałe związane z zawodem oraz co najważniejsze mało jest przedmiotów z suchą teorią ale stawia się tam autentycznie nacisk na praktyczne umiejętności.
Czesne również nie jest wysokie.

Re: Jaka uczelnia w Toruniu

Postprzez Timolannister » 2017-01-23, 12:07

najlepsza.
www.renexline.pl

Powrót do Toruń