Najlepsza uczelnia w Szczecinie

Dołączył(a): 2013-11-01, 13:26

Najlepsza uczelnia w Szczecinie

Postprzez Bucek » 2013-11-01, 14:03

Jaka jest Waszym zdaniem najlepsza uczelnia w Szczecinie? Do jakiej warto iść i dlaczego? Proszę o jakieś informacje na ten temat. Zastanawiam się nad dodatkowymi studiami, mogą to być studia zaoczne.
Dobrze się rozwijać ;)

Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2013-11-18, 11:28

Postprzez Gambit » 2013-11-18, 11:41

A jaki kierunek robisz czy robiłeś? Powiem Ci że jak zrobiłem politologię, to tak jak większość po politologii - papier i tyle, pięć lat w plecy. Wybierz coś kierunkowego, ja podyplomówkę zrobiłem na ZPSB z grafiki komputerowej i komunikacji wizualnej, fajny klimat no i dużo praktyki nie sama teoria. Jak jesteś po jakichś ekonomicznych to tym bardziej bo mają MBA, zarządzanie i ekonomię :)

Dołączył(a): 2013-12-03, 22:13

Postprzez corki » 2013-12-03, 22:35

Jeżeli chodzi o mdyczne to wiadomo PUM, jeżeli ścisłe, chemia fizyka elektrycha mechatronika, ale nie informatyka, to oczywiście ZUT, niech mówią co chcą, dobrze jest wyposażony i jak student chce się nauczyć to na pewno dobrze go przygotują, gorzej jeżeli nie chce mu się to wtedy może przejść przez studia bez większej wiedzy....

Dołączył(a): 2014-04-30, 14:47

Postprzez lolek19 » 2014-04-30, 14:56

Niezłe warunki zapewnia Akademia Morska w Szczecinie, jeśli chodzi o kampus, stypendia, warunki studiowania. Trzeba też przyznać, że po skończeniu kierunków tzw. "morskich", są niezłe zarobki, można pracować nie tylko na morzu jako oficer wachtowy, ale też na lądzie - podobno Wydział Nawigacyjny Akademii Morskiej w Szczecinie dobrze przygotowuje studentów do przyszłej pracy badawczej, naukowej. Wszystko zależy od Ciebie, co chcesz robić w życiu, czym się interesujesz, itp. Wydaję mi się, że nie da się jednoznacznie określić jako jest najlepsza uczelnia w Szczecinie. Jeżeli masz umysł ścisły, radzisz sobie z przedmiotami ścisłymi, to możesz rozważać studiowanie na Akademii Morskiej w Szczecinie, jeżeli jesteś tzw. "umysłem humanistycznym" - wtedy być może lepiej będzie, gdy zdecydujesz się na studiowanie gdzie indziej.