lekarz rodzinny Szczecin

Re: stomatolog

Postprzez jjusti188 » 2017-04-18, 13:19

jeżeli chodzi o stomatologa to chciałabym polecić Klinikę Stomatologiczną Platinum Dent w Kielcach, są naprawdę skuteczni. Zabiegi są wykonywane na najwyższym poziomie i co najlepsze bezboleśnie. Uważam, że warto mieć takich doskonałych specjalistów w szczególności, że każdy z nas wie- jak strasznie boli ząb. Dla zainteresowanych pozostawiam namiary: nr tel firmy: 535 111 000 www.platinumdent.pl

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: lekarz rodzinny Szczecin

Postprzez jjusti188 » 2017-05-07, 16:10

Zosiulek napisał(a):A co z opieką stomatologiczną? Poszukuję dobrego dentysty, póki co znalazłam Vitadent http://www.vitadent.net.pl/ ale nigdy u nich nie byłam więc nie wiem... Jakie są rekomendacje?

Ja mogę Ci polecić Klinikę Stomatologiczną Platinum Dent w Kielcach, nie wiem co prawda gdzie szukasz- ale jeżeli chodzi o nich to są naprawdę super. Zabiegi wykonują bardzo dokładnie i delikatnie, nie czuć żadnego bólu. Ja jestem zachwycona ich usługami, często chodzę do nich i dlatego mogę coś na ten temat powiedzieć. Jakby ktoś potrzebował pozostawiam namiary: nr tel firmy: 535 111 000 www.platinumdent.pl

Poprzednia strona

Powrót do Szczecin