Medycyna ,Architektura ( razem )

Medycyna ,Architektura ( razem )

Postprzez Niepweny » 2014-02-03, 18:55

Witam

Mój problem dotyczy studiowania dwóch kierunków naraz (medycyna ,architektura ) jednak zastanawiam się czy to jest możliwe i tu zwracam się do was z moimi pytaniami :

Czy na studiach z medycyny muszę chodzić na wszystkie wykłady (dzienna : medycyna ,architektura )?

Czy można wieczorowo lub zaocznie studiować medycynę (tu wspomnę ,że chce chodzić na uczelnie Wrocławskie w tych dwóch kierunkach ) jak tak to ile płaci się za semestr ?

Ile trzeba zapłacić za dodatkowy kierunek ?

Jestem ambitny i nie chciałbym rezygnować z żadnego z tych dwóch kierunków jeżeli ktoś z was ma rozwiązanie mojego problemu ,które nie wiąże się z żadnym z moich pytań proszę napisać bo każda pomoc się liczy :) .

Pozdrawiam Niepewny

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: Medycyna ,Architektura ( razem )

Postprzez casus_belli » 2014-04-23, 16:34

1) za medycynę niestacjonarną (która w praktyce jest stacjonarna, tylko płatna) płaci się i to od groma.
2) szanse na pogodzenie zajęć i wyrobienie w sesji masz w zasadzie minimalne
3) moim zdaniem najważniejsze: przepraszam, ale co Ty chcesz robić oprócz spełniania ambicji? Powiesić oba papierki na ścianie, bo ładnie wyglądają? Bezsens zupełny, który na 99% skończy sie zawaleniem obu kierunków :roll:

Powrót do Pytania przyszłego studenta