Kognitywistyka - opinie; czy warto studiować?

Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2018-08-28, 15:32

Kognitywistyka - opinie; czy warto studiować?

Postprzez merymagdalena » 2018-08-28, 15:42

Cześć, w 2019 roku będę zdawać maturę. Jestem w klasie biologiczno-chemicznej i moim planem A jest pójście na medycynę. Niestety - jak to z medycyną wiadomo - ciężko się na nią dostać, dlatego potrzebuję planu B. Szperając sobie w internecie, natknęłam się właśnie na temat o kognitywistyce. Baaardzo mnie ona zainteresowała, odpowiada mi zakres nauki z tej dziedziny. Wydaję mi się bardzo interesujący i nie ukrywam stworzony dla mnie. Jest w nim wszystkiego po trochu, wszystko co mnie interesuje. W każdym razie tak to opisują fora internetowe, w które nie warto wierzyć w 100%, stąd moje pytania do studentów kognitywistyki, bądź osób, które coś o tym wiedzą:
Czy warto? Jest to naprawdę tak interesująca nauka na jaką fora ją kreują? No i najważniejsze pytanie - czy jest przyszłościowa? Jak z pracą?
Chciałabym wspomnieć, że zamierzam iść na ten kierunek na UAM w Poznaniu.

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedz. :)

Powrót do Pytania przyszłego studenta