Jakie studia wybrać? Zachodnio-pomorskie, programowanie.

Dołączył(a): 2016-10-25, 20:05

Jakie studia wybrać? Zachodnio-pomorskie, programowanie.

Postprzez przemo12397 » 2016-10-25, 20:07

Cześć!
Kończę właśnie technikum na kierunku informatyka i zastanawiam się nad wyborem studiów.
Interesują mnie studia zaoczne na terenie województwa zachodnio-pomorskiego (Szczecin, Koszalin, ...).

Chciałbym wybrać studia, które kładą jak największy nacisk na programowanie, ale załamuję się kiedy słyszę, że po technikum mam na większości studiów w Szczecinie "dwa lata z głowy z programowania". Poziom w technikum jest bardzo niski (dla osób, które traktują programowanie poważnie, a nie jako dodatek do informatyki), więc jeśli miałbym iść na studia, które w 2 lata nie dojdą nawet do tego poziomu, to będzie to strata czasu. Inne dziedziny informatyki nie interesują mnie aż tak bardzo. Jest w zachodnio-pomorskim jakaś uczelnia niestacjonarna, która trzyma poziom z programowania? ;)

Myślałem też o robotyce, bo ten temat bardzo mnie fascynuje, ale nie miałem z tym nigdy nic wspólnego. Myślicie, że można by coś na szybko się poduczyć i wybrać taki kierunek? Z programowaniem to poniekąd się przecież wiąże. Oczywiście i w tym wypadku myślę tylko o studiach zaocznych.

Mógłby ktoś mi doradzić?
​​​​​​​Z góry dzięki :) :) ;)

Powrót do Pytania przyszłego studenta

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości