Jaki kierunek dobrać do prawa?

Dołączył(a): 2018-06-12, 16:47

Jaki kierunek dobrać do prawa?

Postprzez paula728292 » 2018-06-12, 17:09

Jestem w pierwszej klasie liceum na profilu z rozszerzonym polskim i historią. Przede mną wybór uzupełnienia w drugiej klasie. Rozważam łacinę, historię państwa i prawa oraz matematykę stosowaną. W przyszłości chciałabym studiować prawo i połączyć to z drugim kierunkiem. Z czymś co by miało może trochę wspólnego z prawem i mogłoby mi pomóc w zawodzie prawnika. Nie chcę drugiego zawodu. Wolę mieć jeden, ale bardzo dobry. Może trochę inaczej - zawód, w którym ja byłabym bardzo dobra. Myślałam na przykład o jakimś kierunku matematycznym. Mogłabym wtedy wybrać specjalizację związaną z finansami. Nie wykluczam innych kierunków. Czy znacie jakiś kierunek, który mógłby mi tutaj pomóc, czy może nie ma sensu szukać, bo nic takiego nie znajdę?

Powrót do Pytania przyszłego studenta

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości