Co powiecie o kierunkach takich jak : fizjotrapia, dietetyka, kosmetologia ?

Co powiecie o kierunkach takich jak : fizjotrapia, dietetyka, kosmetologia ?

Postprzez Domaz » 2017-10-30, 10:56

Który z tych kierunków jest najbardziej przyszłościowy ? Który polecacie najbardziej ? Który z nich warto studiować ? Pomocy

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: Co powiecie o kierunkach takich jak : fizjotrapia, dietetyka, kosmetologia ?

Postprzez hirek » 2018-02-22, 21:39

W wyższej szkole bankowej widziałam kierunek studiów Turystyka uzdrowiskowa SPA & Wellness: http://www.wsb.pl/szczecin/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/zarzadzanie-gastronomia-i-dietetyka Może to być ciekawy kierunek studiów takie połączenie zagadnień z zakresu dietetyki i fizjoterapii. Generalnie uważam, że warto studiować jeden z wymienionych kierunków studiów jeśli ktoś czuje że to kierunek związany z jego zainteresowaniami i by się dobrze w trym odnalazł. Mam znajomych, którzy ukończyli fizjoterapie na różnych uczelniach i nie mają problemu ze znalezieniem dobrze płatnej pracy w centrach rehabilitacji czy odnowy biologicznej. Część z nich ma własne firmy i klientów pozapisywanych na miesiąc z góry. Grunt to być dobrym w tym co się robi.

Re: Co powiecie o kierunkach takich jak : fizjotrapia, dietetyka, kosmetologia ?

Postprzez michci0 » 2018-03-31, 21:44

Sam myślałem o dietetyce, ale to ze względu na moje zainteresowania. I nadal myślę, ale już jako moim drugim kierunku, bardziej zaocznie. Fizjoterapia to też ciekawy i raczej opłacalny kierunek, oczywiście trzeba być dobrym w tym, co się robi ;)

Postprzez karolab » 2018-04-01, 10:43

dietetyka i kosmetologia są jak najbardziej przyszościowe,
filozofia nie mam zielonego pojęcia co można po niej robić? chyba doktoryzować się i wykładac na uczelni.. tylko ...

Powrót do Pytania przyszłego studenta