Budownictwo czy architektura - jak żyć?

Dołączył(a): 2019-06-20, 10:17

Budownictwo czy architektura - jak żyć?

Postprzez PonuryArbuzik » 2019-06-20, 10:26

Cześć wam,
Sprawa wygląda nastepujaco, jestem na 2 semestrze budownictwa, do zaliczenia został egzamin z nieszczęsnej wytrzymałości materiałów. Dopadły mnie wątpliwości, nie jestem asem z matmy, ani z fizyki, lubię rysować I z widzeniem przestrzennym nie mam problemów, jak mam budownictwo ogólne to jestem jak na haju, tak szczęśliwa i podekscytowana że chce się uczyć ale po wytrzymałości mój entuzjazm opada. Nie wiem co robić, nie studiuje stricte dla hajsu, ale mam Marzenie żeby sama sobie zaprojektować I zbudować dom lubię widzieć jak coś powstaje dzięki mojej pracy. Pomocy? Jacyś studenci starsi mogą coś doradzić? Jest szansa że dam radę jeśli się będę uczyć? Bo nie powiem żebym bardzo się przykładala w czasie tych semestrów, chociaż obeszło się bez ściągania.

Powrót do Pytania przyszłego studenta

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości